۲۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۳۲
کد خبرنگار: 1458
کد خبر: 83351302
۰ نفر
رهبری مقتدر و استکبارستیزی از مولفه های انقلاب اسلامی است

گنبدکاووس – ایرنا – فرمانده سپاه نینوای استان گلستان بابیان اینکه رهبری مقتدر، آرمانخواهی و استکبارستیزی از مولفه های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: داشتن روحیه استقلال طلبی، استکبارستیزی و نداشتن وابستگی به قدرت های خارجی از ویژگی های مهم نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری حمهوری اسلامی، سردار حسین معروفی روز چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه تامین آب شرب اهالی چهار روستای شهرستان مرزی مراوه تپه در منتهی الیه شمال شرقی استان گلستان، داشتن عزت و اقتدار در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی از دیگر ویژگی های بارز نظام دانست و تاکید کرد: صاحب عزت بودن هزینه دارد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان به توطئه ها و تاکتیک های دشمن اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن در جهت رسیدن به اهداف خود، درحال حاضر جنگ روانی را به جای جنگ نظامی انتخاب کرده است.

سردارمعروفی در ادامه به محرومیت های مراوه تپه اشاره کرد و گفت: محرومیت زدایی از این منطقه نیازمند کار انقلابی است و بر این اساس دو دهستان این شهرستان تحت پوشش برنامه های قرار گاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.

وی افزود: در راستای این برنامه، پروژه تامین آب شرب چهار روستای مراوه تپه، اجرا و امروز به بهره برداری رسید.

در ادامه این مراسم امانگلدی ضمیر فرماندار مراوه تپه نیزبه محرومیت های این شهرستان اشاره کرد و گفت: خدمت به مردم موجب افتخار مسئولان نظام است و این خدمت باید با بهره گیری از تجارب، تعامل و روابط بهینه همراه باشد.

در این آیین پروژه تامین آب شرب و نصب منبع آب ۲۰۰ هزار لیتری چهار روستای چناران، دیکلی داش، قره قل تپه و باباشملک از توابع بخش مرکزی مراوه تپه با ۴میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه مورد بهره برداری ۵۵۷ خانوار از اهالی روستاهای یادشده قرارگرفت.

شهرستان مرزی مراوه تپه با بیش از ۶۲ هزارنفر جمعیت در منتهی الیه شمال شرقی استان گلستان واقع است.

/ ۱۸۶۰/ ۷۴۷۸