۲۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۸
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83351243
۰ نفر
 واگذاری مدیریت خانه هنرمندان کرج  به هیأت امناء

کرج – ایرنا - رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج از تصویب واگذاری مدیریت خانه هنرمندان کرج به هیات امنا خبرداد.

به گزارش ایرنا، رحیم خستو روز چهارشنبه در نشست کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج، اظهار داشت: طرح ساماندهی اداری و فعال سازی مدیریت خانه هنرمندان کرج با تاکید بر ایجاد زمینه مساعد و مطلوب بر احیا و رشد فعالیت‌های هنری مرتبط و با هدف کمک به تلطیف فضاهای شهری از طریق نظارت و مدیریت کیفی پروژه‌های هنری در کمیسیون هنر شورای شهر کرج مطرح و به اتفاق آرا تصویب شد.
وی ادامه داد: براساس مذاکره انجمن‌های هنری استان البرز و شهرستان کرج با رؤسای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و کمیسیون هنر و ارتباطات و فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج، ملک به جا مانده از مرحوم فاتح یزدی در دهه گذشته به نام خانه هنرمندان مزین شد.

وی تاکید کرد این ملک به صورت اجاره‌ای برای کلاس‌های آموزشی استفاده می‌شد و از رسالت خود فاصله داشت که بر اساس تیپ خانه هنرمندان شهرهایی چون تهران، مشهد، زنجان برای بهره برداری به انجمن‌های هنری واگذار و مقرر شد پس از تصویب در صحن علنی به صورت هیأت امنائی اداره شود.
خستو گفت: واگذاری مدیریت خانه هنرمندان می‌تواند مکانی برای حضور هنرمندان کرج و حضور موثرشان در امور هنری شهر باشد.
رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج به ایجاد ارتباط با هنرمندان و بکارگیری استعدادهای هنری منطقه‌ای، ملی و بین المللی در راستای ارتقای کیفی فعالیت هنری اشاره و تاکید کرد: بر این اساس با واگذاری مدیریت خانه هنرمندان برنامه‌های جامع هنری سال با همکاری کمیسیون‌های هنر و فرهنگی و با هماهنگی انجمن‌های هنری و هنرمندان طراز اول نیازهای جامع هنری شهر تدوین می‌شود.
وی افزود: ریاست هیأت امنای خانه هنرمندان کرج با ایفای نقش نظارتی و حمایتی به عهده رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی است و انجام وظایف تعریف شده در اساسنامه خانه هنرمندان را به عهده دارد.

۷۴۱۰/‌‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =