۲۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۵
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83351117
۰ نفر
۲۹۱ پرونده تخلف صنفی در فردیس به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد

کرج - ایرنا - رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان فردیس گفت: امسال 2 هزار و ۳۶۶ بازرسی از واحدهای صنفی در این شهرستان انجام شده که ۲۹۱ پرونده تخلف به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

به گزارش ایرنا، اسفندیار قارلقی عصر چهار شنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار فردیس افزود: واحدهای متخلف به علت گران فروشی و عدم صدور فاکتور به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی اضافه کرد: همچنین ۲ انبار فروشگاه بزرگ به علت تخلف وگران فروشی به تعزیرات حکومتی معرفی شد که ارزش ریالی تخلف پنج میلیارد و ۱۷۱ میلیون ریال است.

وی اظهار داشت: طی این مدت ۶۴۹ تن شکر از طریق بازار روزها و فروشگاههای زنجیره ای و واحدهای صنفی تولیدکنندگان بین قنادی ها و مردم این شهرستان توزیع شده است.

قارلقی گفت: امسال گوشت مرغ منجمد با قیمت مصوب با قیمت ۱۰۵ هزار ریال، ۲۱ تن گوشت منجمد با قیمت ۳۲۰ هزار ریال و ۱۸ تن گوشت گوسفندی گرم با ارز نیمایی بین مردم شهرستان عرضه شد.

وی با بیان اینکه در جذب روغن جامد در شهرستان مشکلی وجود ندارد، گفت: بعضی از واحدهای صنفی به علت کمبود و گرانی حلب روغن با مشکل مواجه هستند که در صدد رفع این مشکل هستیم.

رئیس اداره سمت فردیس اظهار داشت: ۲ فروشگاه عرضه لاستیک خودرو برای تعادل بخشی قیمت ها در شهرستان فردیس فعال است.

ساکنان فردیس درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی می توانند گزارش های خود را از طریق شماره تلفن ۳۶۶۳۸۹۵۷ و ۳۶۶۷۷۸۵۸ و یا سامانه ۱۲۴ برای رسیدگی ارائه دهند.

۷۴۱۳/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =