۲۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83350919
۰ نفر
فولادی ها در انتظار جبران خسارت های فینال حذفی

تهران- ایرنا- با گذشت ۱۰ روز از برگزاری مسابقه جنجالی فینال جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و داماش گیلان همچنان خبری از پرداخت خسارت های وارد شده به ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان نیست.

فینال جام حذفی در شرایطی روز ۱۲ خرداد ماه در ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان بین تیم‌های داماش گیلان و پرسپولیس انجام شد که این دیدار با تأخیر ۱۴۰ دقیقه ای همراه بود. در پی این اتفاق خسارات زیادی به ورزشگاه فولاد خوزستان محل برگزاری مسابقه وارد شد.

در همین راستا باشگاه فولاد خوزستان به خسارات وارده به ورزشگاه اختصاصی این تیم واکنش نشان داد.

این در حالی بود که چندی پیش حبیب الله رضایی مدیرعامل فولاد خوزستان هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با ارائه توضیحاتی در این باره پرداخته بود.
برنامه ریزی های اشتباه در برگزاری دیدار بین تیم‌های داماش و پرسپولیس باعث شد که ورزشگاه شهدای فولاد شاهد اتفاقاتی تلخ باشد و در پایان این شب طولانی خسارت‌های زیادی بر پیکره آن وارد شود.

با فروکش کردن ماجراهای فینال، اکنون برآوردهای صورت گرفته حکایت از خسارت‌های ۱.۵ میلیاردی به ورزشگاه نوساز شهدای فولاد دارد و این در حالی است که باشگاه فولاد که ورزشگاه خود را برای برگزاری این بازی در اختیار سازمان لیگ قرار داده بود برای جبران خسارت‌های وارده در چند نوبت با ارسال نامه به سازمان لیگ خواهان پیگیری و پرداخت این خسارت‌ها شده اما در مقابل هیچ‌گونه پاسخی دریافت نکرده است.

پس از این بازی وزارت ورزش و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در صدد جبران برآمدند و برخی از مسئولان امر را محروم کرده‌اند، اما همچنان نسبت به بخش دیگر این ماجرا بی تفاوت هستند.

ورزشی **۹۴۶۳**۹۱۲۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =