۲۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۶
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83350889
۰ نفر
فنایی: رحمتی فصل آینده دروازه بان پدیده است

تهران- ایرنا- مربی دروازه بان های تیم فوتبال پدیده شهر خودرو جدایی سید مهدی رحمتی از استقلال و حضور این بازیکن در پدیده را تأیید کرد.

«داوود فنایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: باشگاه پدیده شهر خودرو با سید مهدی رحمتی مذاکراتی را داشته است و این مذاکرات مثبت و رضایت بخش بوده است.

وی افزود: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد رحمتی از فصل آینده با پیراهن پدیده شهر خودرو در مسابقات لیگ برتر حاضر خواهد شد.

مربی گلرهای پدیده شهر خودرو خاطرنشان کرد: رحمتی از دروازه بان های خوب فوتبال ایران است و توانایی‌های فنی این گلر با تجربه بر هیچکس پوشیده نیست و می‌تواند برای پدیده شهر خودرو مهره‌ای تأثیرگذار باشد.

فنایی در پایان گفت: رقابت برای ایستادن درون دروازه پدیده شهر خودرو افزایش پیدا خواهد کرد و هرکسی که آماده‌تر باشد ثابت خواهد بود.

در روزهای گذشته بحث بر سر ماندن یا نماندن مهدی رحمتی در استقلال بسیار بوداما به نظر می‌رسد پس از کش‌وقوس فراوان در چند روز گذشته این دروازه‌بان با تجربه، تصمیم گرفت از جمع آبی‌پوشان جدا و پدیده را برای لیگ نوزدهم انتخاب کند.

رحمتی پس از شهرآورد ۸۹ که منجر به شکست استقلال شد با انتقادات زیادی از سوی هوادران تیمش روبرو و آنها خواستار جدای وی از از جمع آبی پوشان شدند.

رحمتی پس از شهرآورد جایش را در ترکیب ثابت به سید حسین حسینی داد و روی نیمکت ذخیره‌ها نشست.

ورزشی **۹۴۶۴**۹۱۱۸**

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =