۲۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۸
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83350857
۰ نفر
پنج واحد تولیدی و صنعتی در فردیس رفع موانع تولید شد

کرج - ایرنا - رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان فردیس گفت: پنج واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان رفع موانع تولید شد.

به گزارش ایرنا، اسفندیار قارلقی روز چهارشنبه در نشست کارگروه رفع موانع تولید فردیس در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود: امور مالیاتی، بیمه تأمین اجتماعی، سرمایه در گردش و تأمین مواد اولیه از جمله مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان بود.

وی اضافه کرد: در این نشست مشترک با مسئولان ادارات مختلف تصمیماتی در خصوص رفع موانع تولید این واحدها اخذ شد.

قارلقی گفت: همچنین از ادارات مالیات، بیمه تأمین اجتماعی درخواست شد که بیشترین همکاری را با واحدهای تولیدی و صنعتی فردیس داشته باشند تا مشکلات آنها در بخش تولید مرتفع شود.

وی ارزش افزوده را یکی دیگر از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در فردیس دانست و گفت: اداره مالیاتی باید ارزش افزوده این واحدها را پرداخت کند.

وی افزود: در کارگروه رفع موانع تولید شهرستان فردیس مصوباتی و تصمیماتی اتخاذ شد که این مصوبات به اداراتی که مشکل دارند ابلاغ شد و امیدوارم هر چه زودتر این ابلاغیه اجرایی تا مشکلات واحدها حل شود.

وی در خصوص اینکه واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان فردیس وجود دارد که غیرفعال و یا نیمه فعال باشد، اظهار داشت: در صدد هستیم اگر واحدی در این شهرستان با چنان مشکلاتی مواجه است مشکل را مرتفع کنیم.

وی با اشاره به اینکه امسال واحدهای تولیدی به سرمایه بیشتر نسبت به سال‌های گذشته نیاز دارد، گفت: برای تأمین مواد اولیه بعضی از واحدهای تولیدی با مشکل مواجه هستند در شهرستان واحدی که به صورت تعطیل باشد کمتر وجود دارد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس گفت: ما بدنبال این هستیم که واحدهای نیمه فعال را احیا کنیم تا به چرخه تولید برگردند.

۷۴۱۳/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =