۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۳۴
کد خبرنگار: 2209
کد خبر: 83350855
T T
۰ نفر

۱۳۸۵ یتیم کهگیلویه و بویراحمد صاحب حامی شدند

۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۳۴
کد خبر: 83350855
۱۳۸۵ یتیم کهگیلویه و بویراحمد صاحب حامی شدند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماه رمضان امسال یک هزار و ۳۸۵ نفر از ایتام و فرزندان محسنین زیر پوشش کمیته امداد این استان صاحب حامی شدند.

قباد مبشری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد یتیم و فرزندان محسنین زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد مورد حمایت ۵۶۷ حامی جدید بومی و غیربومی قرار گرفته‌اند.

وی افزود: جذب این تعداد حامی جدید با تلاش و همت حامی یابان حوزه اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در ماه رمضان امسال انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اینک ۱۱ هزار و ۲۲۵ یتیم و فرزندان محسنین این استان زیر پوشش کمیته امداد هستند.

مبشری عنوان کرد: پنج هزار و ۱۲۶ نفر از این تعداد ایتام و فرزندان محسنین کهگیلویه و بویراحمد از سوی ۶ هزار و ۸۱۸ حامی بومی و غیربومی حمایت می‌شوند.

وی ابراز داشت: فرزندان محسنین کودکانی هستند که والدین آنها از یکدیگر جدا شده یا پدرشان در قید حیات است اما به دلیل بیماری و زمین گیر بودن توانایی تأمین معاش خانواده را ندارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸ پایگاه حامی یابی در این استان مستقر شده که همگی آنها فعال است.

مبشری اظهار داشت: پایگاه‌های جذب حامیان ایتام و فرزندان محسنین نیز در اداره‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌ها و مناطق کهگیلویه و بویراحمد دایر شده است.

وی افزود: حامیان بومی و غیربومی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کهگیلویه و بویراحمد می‌توانند به این پایگاه‌ها مراجعه کنند.

۴۰ هزار و ۸۲۳ خانوار با جمعیت ۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

۷۵۳۵/۳۲۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha