اجرای سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب رمز موفقیت در رفع مشکلات کشور است

تبریز- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار و رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به فرمایشات رهبری گفت: اجرای اهداف و سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب رمز موفقیت در رفع مشکلات کشور است.

به گزارش ایرنا، علیار راستگو روز چهارشنبه در نشست فرمانداران استان به منظور هماهنگی در خصوص انتخابات و مسائل اجرایی آن، با اشاره به وظایف اصلی فرمانداران در حوزه‌های بخشی و فرابخشی، از آنان خواست تا تمام تلاش خود را برای تحقق مشارکت حداکثری، سلامت و امنیت انتخابات به عنوان سه کلید واژه مهم در انتخابات پیش رو به کار گیرند.
وی به اهداف دشمنان جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا اشاره کرد و با تاکید بر پیگیری جدی رفع مشکلات مردم از سوی مسئولان، اهداف و سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب را رمز موفقیت و پشت سر گذاشتن مشکلات کشور دانست.

وی با اشاره به وظایف اصلی فرمانداران در حوزه‌های بخشی و فرابخشی، از آنان خواست تا تمام تلاش خود را برای تحقق مشارکت حداکثری، سلامت و امنیت انتخابات به عنوان سه کلید واژه مهم در انتخابات پیش رو به کار گیرند.
راستگو به اهداف دشمنان جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا اشاره کرد و با تاکید بر پیگیری جدی رفع مشکلات مردم از سوی مسئولان، اهداف و سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب را رمز موفقیت و پشت سر گذاشتن مشکلات کشور دانست.
مرتضی محمدزاده، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نیز با اشاره به ضرورت آمادگی فرمانداران در خصوص برگزاری مطلوب انتخابات، از آنان خواست تا در فرصت باقی‌مانده تا انتخابات اسفند ماه، نسبت به شناسایی لوازم، تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور اقدام و در صورت نیاز جهت پیگیری به معاونت‌های مربوط در استانداری منعکس کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و مدیران کل امنیتی و انتظامی و امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در این نشست برخی از مسائل اجرایی مربوط به حوزه کاری فرمانداران را تبیین و به سوالات فرمانداران در زمینه‌های مختلف پاسخ دادند.
فرمانداران استان نیز به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مراحل اجرایی انتخابات، مسائل و مشکلات این حوزه و همچنین سایر موضوعات مربوط به حوزه کاری خود پرداختند.

به گزارش ایرنا، نشست فرمانداران آذربایجان شرقی به منظور هماهنگی و تصمیم‌گیری در خصوص برخی از مسائل اجرایی و همچنین موضوعات مربوط به انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور معاونان استاندار در تبریز برگزار شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲ اسفند ماه امسال به صورت همزمان در کشور برگزار می‌شود.

۳۰۹۳/‏۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha