۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۳۱
کد خبر: 83350603
T T
۰ نفر
صندوق کار آفرینی خراسان رضوی ۷۰۱ میلیارد ریال تسهیلات روستایی پرداخت کرد

مشهد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی گفت: این صندوق از ابتدای اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی، عشایری و شهرهای کمتر از ۱۰ هزار نفر تا کنون ۷۰۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت کرده است.

علی آبیلی روز چهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مبلغ به هزار و ۵۰۳ طرح پرداخت شده که ۶۰۳ طرح توسعه‌ای و ۹۰۰ طرح هم جدید است که ۳۷۳ طرح با مبلغ ۱۰۷ میلیارد ریال مربوط به روستاهای مرزی استان می‌باشد.

وی اظهار داشت: ۷۰۰ نفر از مجریان این طرح‌ها زن و ۸۰۳ نفر مرد هستند و در مجموع ۱۴ درصد از طرح‌ها در بخش خدمات، ۳۲ درصد در بخش صنعت و ۵۴ درصد در بخش کشاورزی است.

وی گفت: با توجه به طرح‌های توجیهی ارائه شده توسط متقاضیان، اشتغال تعهد شده در این طرح‌ها چهار هزار و ۳۹۹ نفر می‌باشد که تاکنون چهار هزار و ۲۵۰ نفر در مناطق یاد شده مشغول کار شده اند.

صندوق کارآفرینی امید تنها نهاد مالی تخصصی با ابعاد کامل حمایتی در کشور است ‏که ‏در دو زمینه تأمین مالی خرد و حمایت از کسب و کارهای خرد فعالیت می‌‬ کند.
مأموریت صندوق کارآفرینی امید تجمیع سپرده‌های خرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، شناسایی جوانان واجد شرایط، توانمندسازی آنان و کمک در ایجاد کسب وکارهای خرد کم سرمایه با محوریت فعالیت‌های کارآفرینانه و نیازهای منطقه‌ای است.

۷۵۰۷ / ‏‬ ۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha