فرمانداران خاش، میرجاوه و هامون منصوب شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانداران خاش، میرجاوه و هامون به پیشنهاد استاندار سیستان و بلوچستان و با صدور احکام جداگانه از سوی وزیر کشور منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم دکتر رحمانی فضلی خطاب به صاحب گل صالحی به عنوان فرماندار جدید خاش آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار سیستان و بلوچستان به سمت فرماندار شهرستان خاش منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" موفق باشید.

به گزارش ایرنا صاحب گل صالحی از سال ۹۱ تا کنون به عنوان فرماندار نیکشهر مشغول فعالیت بود.

وی سابقه طولانی خدمت در پست‌های مختلف از جمله بخشدار بنت، بخشدار قصرقند، معاون عمرانی فرمانداری و فرماندار نیکشهر را در کارنامه خود دارد.

در یک هفته گذشته تا کنون محمود امیریان، جمشید رخشانی نسب و صاحب گل صالحی از سوی وزیر کشور به ترتیب به عنوان فرمانداران میرجاوه، هامون و نیکشهر منصوب و محمد علی قهرمانی از سوی استاندار سیستان و بلوچستان به عنوان سرپرست فرمانداری نیمروز معرفی شد.

علی زینی وند معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان امروز / ‏چهارشنبه / ‏‬در مراسمی جمشید رخشانی نسب را به عنوان فرماندار جدید شهرستان هامون معرفی کرد و از زحمات حسینی سرپرست قبلی این فرمانداری قدردانی کرد.
رخشانی نسب پیش از این تا آبان ۹۷ فرماندار شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان بود.

شهرستان هامون در شمال سیستان و بلوچستان واقع شده است.

۳۲۱۳**۶۰۸۱

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =