۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 1050
کد خبر 83350580
۰ نفر
تدوین سند وضعیت اشتغال فرزندان شهدا در البرز ضروری است

کرج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتیت و اجتماعی استانداری البرز گفت: تدوین سندی از وضعیت اشتغال فرزندان شهدا در این استان ضروری است.

به گزارش ایرنا، سعید ناجی روز چهارشنبه در نشست ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز افزود: البرز، استانی مهاجرپذیر است، بر این اساس هر روز بر جمعیت خانواده شهدا و ایثارگرانی که از استان‌های دیگر، البرز را برای سکونت انتخاب می‌کنند، افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: بنابراین نباید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران البرز و مهاجران از سایر استان‌ها غافل شد و در دیدار با این خانواده‌های معزز باید مطالبات شخصی و عمومی آنان را به صورت مکتوب دریافت و بررسی کرد.
ناجی گفت: باید عزم خود را جزم کنیم که وضعیت اشتغال فرزندان شهدا امسال ساماندهی شود.
وی اضافه کرد: در کنار تمام موضوعات مهمی که در این جلسه مطرح شد برای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید درصدد ایجاد مصونیت این ارزش‌ها از آسیب، دغدغه و نگرانی‌ها باشیم.

ناجی اظهار داشت: هر حرکت و اتفاقی که برای استفاده‌های شخصی، گروهی و جناحی از مقوله شهادت و مقام شهدا باشد با مخالفت ما مواجه است چرا که به طور قطع شهیدان برای کمک به اهداف شخصی و گروه خاصی به این مقام نرسیده اند.
وی افزود: نباید مقوله ارزشمند و والای شهادت را با بهره برداری‌های شخصی و جناحی در نظر مردم از عرش به فرش برسانیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: مدیران و مسئولان در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران تجدید قوا می‌کنند و با دعای خیر این عزیزان روحیه مضاعف برای خدمتگزاری می‌گیرند.
وی هدف از دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان را پاسداشت مقام آنها دانست و افزود: مسئولان طی دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران پایبندی خود را به ارزش‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت نشان می‌دهند.
۸۰۲۹/‏۶۹۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =