کارگاه نقاشی کودک و نوجوان با عنوان  'ما هر کدام یک برگیم' در اهواز برگزار شد

اهواز- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: به مناسبت هفته محیط زیست، کارگاه نقاشی کودک و نوجوان با عنوان 'ما هر کدام یک برگیم' در اهواز برگزار شد.

وحید کیانی روز چهارشنبه در این خصوص در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: مرکز فرهنگی هنری کانون شماره ۲ اهواز با همکاری اداره محیط زیست این شهرستان به مناسبت هفته محیط زیست با برپایی کارگاه نقاشی، کودکان و نوجوانان را به حفاظت از محیط زیست زندگی خود تشویق کرد.

وی تصریح کرد: در این برنامه کودکان و نوجوانان در کارگاه نقاشی با مسئولیت "مولود تجلی‌زاده" کارشناس ارشد پژوهش هنر شرکت کردند و بچه‌ها محیط زیست زندگیشان را نقاشی و با راه‌های حفاظت از آن آشنا شدند.

او تصریح کرد: همچنین مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک اهواز نیز هم‌زمان با اجرای این رویداد ویژه برنامه محیط زیستی با همکاری اداره محیط زیست این شهرستان برگزار کرد و با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری کودکان و نوجوانان را به حفظ محیط زیست تشویق کرد.

این عضو شورای اجتماعی و فرهنگی استان یادآور شد: در این ۲ برنامه که از سوی کانون پرورش فکری خوزستان برگزار شد به همه کودکان و نوجوانان شرکت کننده بسته های فرهنگی باغبان کوچولو هدیه داد.

بر اساس این گزارش، اداره محیط زیست شهرستان اهواز نیز در مراکز کانون شماره یک و ۲ اهواز به شرکت کنندگان کیسه زباله و دستکش اهدا کرد و همچنین سطل های کارتن پلاست مخصوص زباله تر و خشک در مراکز کانون نصب کرد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان ۶۲ مرکز ثابت و سیار دارد که کودکان ۶ تا ۱۷ ساله از فعالیت فرهنگی، هنری و ادبی آن استفاده می کنند.

۹۹۳۱/‏۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =