برگزیدگان مسابقات علمی معلمان تربیت بدنی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند

یاسوج- ایرنا- ۴۶ برگزیده سی امین دوره مسابقات علمی، تخصصی معلمان درس تربیت بدنی کهگیلویه و بویراحمد امروز چهارشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسئولان اجرایی این استان در شهر یاسوج معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، هادی زارع پور در این آیین گفت: این مسابقات اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با شرکت ۱۸۴ معلم مرد و زن درس تربیت بدنی کهگیلویه و بویراحمد در ۱۳ شهرستان و منطقه آموزشی استان برگزار شد.

هادی زارع پور اظهار داشت: با برگزاری ۲ آزمون کتبی و عملی از افراد شرکت کننده در این مسابقات ۹۰ نفر به مرحله استانی راه یافتند.

وی افزود: پس از ارزیابی های لازم ۴۶ نفر از بین این ۹۰ نفر به عنوان برگزیده استانی انتخاب شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۱۴ نفر از مجموع این ۴۶ نفر پس از شرکت در اردوی ۲ روزه توانمندسازی که تیرماه ۱۳۹۸ در شهر یاسوج برگزار می شود به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

زارع پور عنوان کرد: شهر مشهد مقدس مردادماه امسال میزبان مرحله کشوری سی امین دوره مسابقات علمی، تخصصی معلمان درس تربیت بدنیاست.

وی ابراز داشت: مهمترین اهداف برگزاری رقابت های علمی، تخصصی معلمان درس تربیت بدنی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد شامل ارائه روش های نوین تدریس، تقویت انگیزه و توانمندسازی هر چه بیشتر آنان است.

زارع پور گفت: پرداختن به سلامت جسمی و روحی معلمان درس تربیت بدنی در کنار فعالیت های آموزشی آنان یک ضرورت انکارناپذیر است.

افزون بر ۱۵۳ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی ۱۳۹۸ - ۱۳۹۷ مشغول به تحصیل بودند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =