۴ ارومیه ای در فهرست بازیکنان ایران در هفته سوم لیگ ملت های والیبال

ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: چهار ارومیه ای در فهرست بازیکنان ایران در هفته سوم لیگ ملت های والیبال حضور دارند.

سجاد خوبدل روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "ایگور کولاکوویچ" سرمربی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران نام ۱۴ بازیکن را برای حضور در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال معرفی کرد که چهار نفر از آنان اهل ارومیه هستند.
وی اضافه کرد: میرسعید معروف، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی و محمدرضا حضرت پور اعضای ارومیه‌ای تیم ملی هستند.
وی بیان کرد: علاوه بر بازیکنان ارومیه‌ای، سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی، پوریا فیاضی، امیر غفور، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، جواد کریمی، پوریا یلی و محمدرضا مؤذن پور در این فهرست دیده می‌شود.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ادامه داد: تنها تغییر این هفته مربوط نسبت به هفته دوم، جابجایی مرتضی شریفی بازیکن ارومیه‌ای با محمدجواد معنوی نژاد بوده که به علت مصدومیت این بازیکن انجام شده است.
به گزارش ایرنا هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال روزهای جمعه تا یکشنبه آینده با حضور تیم‌های ایران، لهستان، روسیه و کانادا در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می‌شود.
در قالب این هفته، تیم‌های روسیه با لهستان و ایران با کانادا در روز جمعه، روسیه با کانادا و ایران با لهستان در روز شنبه و کانادا با لهستان و ایران با روسیه در روز یکشنبه به مصاف هم می‌روند.
تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران تا پایان هفته دوم در رده دوم لیگ ملت‌های والیبال قرار دارد و با توجه به اینکه ۶ بازی پیش روی این تیم در ایران برگزار می‌شود، پیش بینی‌ها از تداوم روند موفقیت آمیز تیم ملی حکایت دارد.
۲۰۹۳/‏۷۱۲۹
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =