۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
کد خبرنگار: 1307
کد خبر 83350347
۰ نفر
سرلشکر باقری از دستاوردهای پدافندی ارتش بازدید کرد

تهران- ایرنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، از پیشرفت ها و دستاوردهای نوین پدافندی ارتش بازدید کرد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ارتش، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین ستاد کل، با حضور در ستاد فرماندهی ارتش، از دستاوردهای پیشرفته پدافندی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

در جریان این بازدید که امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ دادرس جانشین فرمانده کل آجا و امیر سرتیپ صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش نیز حضور داشتند، بخشی از توان عملیاتی سامانه ها و تجهیزات پیشرفته و بومی نیروی پدافند هوایی ارتش برای مقابله با هواپیماهای بدون سرنشین، هواپیماهای رادار گریز، کشف موشک های کروز و دوربرد دشمن به نمایش درآمد.

همچنین در این بازدید سیستم های موثر آفندی، اپتیکی، الکترومغناطیسی و الکترونیکی پیشرفته برای کشف اهداف ریز و کوچک با rcs پایین با موفقیت به اجرای ماموریت پرداختند.

در پایان این بازدید، از طریق ویدئو کنفرانس با اتاق‌های عملیات مناطق پدافندی نیروهای ارتش ارتباط برقرار و سرلشکر باقری به طور مستقیم در جریان آخرین وضعیت آمادگی یگان های مستقر در این مناطق قرار گرفت.

سیام **۹۶۱۲۱**۹۱۲۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =