سرمربی وزنه برداری: هوای فیجی بر عملکرد جوانان ایران تاثیر گذاشت

تهران- ایرنا- سرمربی تیم وزنه برداری جوانان گفت: قبل از رقابت قهرمانی جوانان جهان، ورزشکاران ایرانی رکورد های خوبی را ثبت کردند اما شرایط آب و هوایی فیجی بر نتیجه گیری نهایی آنان تاثیر گذاشت.

«شاهو جوانمردی» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در زمینه میزان رضایت خود از جوانان وزنه بردار در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ فیجی، اظهار داشت: پیش از اعزام به رقابت های جهانی چند اردو آماده سازی برگزار شد و وزنه برداران به شرایط ایده آل رسیدند و در رکورد گیری ها نیز امیدوار کننده ظاهر شدند اما مسیر طولانی اعزام به فیجی و هوای متفاوت این کشور موجب شد تا عملکرد ورزشکاران ایران تحت تاثیر قرار گیرد و در برخی از موارد ما شاهد افت رکورد ها نیز بودیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به ترکیب کامل ایران در این رقابت ها گفت: تیم های ایران، ژاپن و ایالات متحده امریکا با ترکیب کامل در فیجی حاضر شدند اما این بدان معنا نیست که دیگر تیم ها مقتدر نبودند بلکه تیم های دیگر بهترین نفرات خود را به مسابقات اعزام کرده بودند و سطح رقابت ها بالا بود.

وی در زمینه میزان رضایت خود از عملکرد جوانان گفت: تیم ایران قهرمان شد و این خیلی مهم است اما برخی از وزنه برداران نتوانستند رکورد ها را تکرار کنند که باید بررسی شود. در کل از نتایج به دست آمده راضی هستم.

جوانمردی با اشاره به برنامه های پیش روی تیم در آینده اعلام کرد: به احتمال زیاد پنج نفر از وزنه برداران تیم جوانان به اردو بزرگسالان می روند و ما باید برای جایگزینی این نفرات از تیم نوجوانان وزنه بردارها را به اردو فرا بخوانیم.

سرمربی تیم وزنه برداری جوانان در پایان گفت: البته طراحی یک چشم انداز برای آینده وزنه برداری جوانان به ادامه فعالیتم با فدراسیون وزنه برداری بستگی دارد؛ تا کنون چیزی در زمینه همکاری در آینده به ما اعلام نشده است.

جوانمردی: برای ادامه همکاری منتظر انتخابات فدراسیون هستم

به گزارش ایرنا مسابقات وزنه برداری جوانان جهان ۲۰۱۹ در فیجی برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب ۶۲۲ امتیاز توانست برای چهارمین سال پیاپی عنوان قهرمانی جهان را به دست آورد.

تیم وزنه‌برداری جوانان ایران با ترکیب حسین‌نجفی، روح‌الله‌بیرانوند، حسین سلطانی، محمدحسینی، افشین طاهری، علی قاسمی، امیر عزیزی، علیرضا لطفی، علیرضا یوسفی و علی داودی و با سرمربی گری شاهو جوانمردی در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرد.

مسابقات وزنه برداری قهرمانی ۲۰۱۹ جوانان جهان با حضور ۲۴۸ شرکت کننده (۱۱۲ وزنه‌بردار زن و ۱۳۶و زنه‌بردار مرد) از ۴۷ کشور دنیا، از یازدهم تا هجدهم خردادماه در کشور فیجی برگزار شد.

ورزشی **۲۰۵۲**۱۰۶۷**

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =