تقویت و توانمند سازی روابط عمومی ها لازمه پویایی ادارات است

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت: تقویت و توانمند سازی روابط عمومی ها لازمه پویایی و تحرک در اداره ها است.

جعفر توان شامگاه روز چهارشنبه در جلسه شورای روابط عمومی شهرستان دیواندره اظهار داشت: با تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی تقویت و توانمندسازی روابط عمومی ادارات در دستور کار قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه تقویت روابط عمومی ها پویایی و تحرک ادارات را به همراه دارد اضافه کرد: اخبار درست و دقیق، خلاقیت در کار، توجه به ماهیت و محتوا و تحلیل وضعیت سازمان و اطلاع کافی از زوایای مختلف کار را لازمه کار روابط عمومی است.

وی اضافه کرد: هم اکنون از ۷۸ اداره شهرستان تنها چهار اداره آن روابط عمومی فعال دارد و انتظار می رود با برنامه ریزی انجام شده و شکل گیری شورای روابط عمومی بتوانیم در تمام ادارات روابط عمومی را فعال کنیم.

مدیرکل روابط عمومی وبین المللی استانداری کردستان هم در این جلسه گفت: دقت، اطلاع رسانی به هنگام و به موقع، انتقال منصفانه اطلاعات، اعتماد سازی، کاهش فاصله بین سازمان و آحاد جامعه، ازمعیار های عملکرد روابط عمومی ها بوده است.

آرش حسین پناهی با تاکید بر پاسخگویی به افکار عمومی و صداقت در اطلاع رسانی، کار امروز روابط عمومی ها اظهار داشت: کارشناسان روابط عمومی باید با شناخت درست رسانه، در حوزه اطلاع رسانی و فضای مجازی تحرک لازم را در تنویر افکار عمومی در دست داشته باشد.

در پایان اولین انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاهای اجرایی دیواندره اسعد نادری کارشناس روابط عمومی شهرداری، ایرج علی زاده کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش، مسعود گودرزی کارشناس روابط عمومی کمیته امداد، محسن مرادخانی کارشناس روابط عمومی دانشگاه پیام نور و علاالدین نباتی کارشناس روابط عمومی شرکت گاز به عنوان منتخبان شورای هماهنگی معرفی شدند.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی شهرسنندج مرکز کردستان قرار دارد.

۷۳۵۳ / ‬ ۳۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =