۲۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۱
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83350115
۰ نفر
 رغبتی: برانکو همیشه خوش قول بوده و در پرسپولیس می‌ماند

تهران- ایرنا- عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو همیشه خوش قول بوده و او مربی ما خواهد ماند. با توجه به این موضوع حتی روی گزینه‌های دیگر فکر هم نمی‌کنیم.

رغبتی روز چهارشنبه در حاشیه نشست پیشکسوتان ورزشی با نوه بنیان گذار انقلاب اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا، با اشاره به شرایط قرارداد برانکو ایوانکوویچ و ابهام در ماندن او گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و طلبش حاضر است و مشکلی بابت این موضوع وجود ندارد.

وی افزود: رقم‌ها محرمانه است اما درخواست کامل به برانکو دادیم و او می‌تواند روز دوشنبه به هر طریقی به باشگاه مراجعه و مطالباتش را پرداخت کند.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: نه تنها پول این فصل، بلکه پیش پرداخت فصل آینده برانکو هم آماده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو می‌تواند از پرسپولیس جدا شود، گفت: او با باشگاه قرارداد دارد. ما دو بار هم با این مربی جلسه گذاشتیم و از برانکو حتی برنامه طولانی مدت خواستیم. با تجربه‌ای که از خوش قولی‌های قبلی برانکو سراغ داریم، او بازخواهد گشت.

وی تاکید کرد: باشگاه با برانکو قرارداد دارد و به جز او هم گزینه‌ای ندارد. برانکو گزینه اول و آخر ما است و اصلاً روی گزینه دیگر فکر هم نمی‌کند. برانکو همیشه خوش قول بوده و طبق قولی که داده منتظر بازگشت او هستیم.

ورزشی **۹۲۵۰**۹۴۶۳**۲۰۲۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =