نماینده اورامانات: حمایت از  سرمایه گذار موجب رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه می شود

کرمانشاه- ایرنا- نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت بخش خصوصی گفت: به جای اینکه سرمایه گذار را فراری دهیم باید از آنان حمایت کنیم تا شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی باشیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شهاب نادری عصر سه شنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمانشاه که با حضور استاندار در فرمانداری جوانرود برگزار شد، با انتقاد از بروکراسی حاکم بر ادارات گفت: تحجر فکری برخی از مدیران سبب فراری شدن سرمایه‌گذاران شده است.
وی، خواستار اجرایی کردن مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان کرمانشاه شد و اظهار داشت: اگر این مصوبات اجرایی شود کاری از دولت نمی خواهیم.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه اظهار داشت: تعداد زیادی از روستاهای منطقه اورامانات با کمبود آب شرب مواجه اند و به صورت سیار آبرسانی می شوند، اگر ۲ هفته آب منزل مدیرکل را قطع کنند می داند بی آبی چه مشکلی است.
نادری به مشکل گازرسانی به روستاهای منطقه اورامانات اشاره و خاطرنشان کرد: براساس برنامه ششم توسعه باید تعداد زیادی از روستاهای منطقه از نعمت گاز برخودار می شدندکه این مهم تحقق نیافته و برای ما پذیرفتنی نیست.
وی بر حل مشکلات مسکن مهر مولوی، مجتمع تجاری الماس، آنتن دهی خط موبایل و کار فرهنگی در جوانرود تاکید کرد.

شهرستان جوانرود با ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۵ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۸۰۶۶/‏۷۴۵۳