۲۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۱۱
کد خبرنگار: 2185
کد خبر: 83349582
۳ نفر
سکوت رسول خادم در باره حواشی فدراسیون کشتی
رسول خادم در زورخانه علی ابن ابی طالب (ع) ساری

ساری - ایرنا - رسول خادم رییس سابق فدراسیون کشتی سه شنبه شب با حضور در زورخانه علی ابن ابوطالب (ع) باشگاه منتظری ساری حاضر به گفت و گو در باره حواشی پیرامون انتخاب رئیس فدراسیون کشتی نشد و سکوت اختیار کرد.

خبرنگار ایرنا از خادم در باره نظرش پیرامون انتخابات ریاست فدراسیون کشتی سئوال کرد و از او پرسید که آیا شورای فنی تیم ملی کشتی پس از ریاستش بر این فدراسیون همچنان کاربردی خواهد بود یا خیر.

رئیس سابق فدراسیون کشتی گفت: مدتی بود قصد سفر به ساری داشتم تا در یکی از زورخانه های این شهرستان در جمع ورزشکاران پهلوانی و زورخانه ای حضور یابم و و ورزش کنم و امروز این فرصت فراهم شد.

وی افزود: همچنین این سفر فرصتی بود تا به یکی دو سالن کشتی قدیمی تر در شهر جویبار و پیشکسوتان کشتی این شهر سری بزنم، با محمود اسماعیل پور و حسین نقیبی و مربی جوان عزت اکبری دیدار کردم.

خادم با بیان اینکه از تمرینات رده نونهالان کشتی در باشگاه منتظری ساری هم دیدن کرده است، گفت: اکنون در زورخانه حضور می یابم تا با باستانی کاران ورزش کنیم و سپس راهی تهران می شوم.

رئیس سابق فدراسیون کشتی، پس از حضور در زورخانه، لباس پهلوانی بر تن کرد و وارد گود زورخانه شد و ساعاتی را با ورزشکاران مازندرانی، به ورزش زورخانه ای پرداخت.

۹۹۲۷/‏۱۶۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =