۲۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۷
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83348567
۰ نفر
 راه دسترسی به یادمان میرازکوچک خان در ماسال سریع تر برقرار شود

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان ماسال تأکید کرد که لازم است راه دسترسی به یادمان میرازکوچک خان جنگلی (مشهدی میرزا) هرچه سریع تر برقرار شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا محمدجواد عامر در نشستی با ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان در توضیح سه موضوع اساسی در حوزه راه این شهرستان اظهار داشت: یکی از مسائل اصلی مورد پیگیری که بسیار حائز اهمیت است، موضوع آسفالت راه ماسال به گیلوان بوده که امیدواریم در سال جاری این پروژه به اتمام برسد.

وی آسفالت جاده منتهی به طالب دره و حاجی بیجار شاندرمن را یکی دیگر از پروژه های حائز اهمیت خواند و افزود با توجه به اهمیت اجرای این پروژه و رفع مشکلات پیش روی آن، امیدورایم این پروژه نیز هر چه زودتر تکمیل و اجرایی شود.
فرماندار ماسال نبود ساختمان اداری برای برخی ادارات را از دیگر مشکلات شهرستان ماسال دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه ساختمان ادارای در شاندرمن آمادگی استقرار برخی از ادارات را دارد، با وا گذاری این ساختمان به ادارات فاقد ساختمان، قسمتی از مشکلات رفع می شود.

عامر ادامه داد: در صورتی که ادارت کل ذیربط آمادگی احداث ساختمان را نیز داشته باشند این امکان وجود دارد که با واگذاری زمین از سوی راه و شهرسازی، زمینه احداث ساختمان اداری برای آنها فراهم آید.

به گزارش ایرنا مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با همراهی فرماندار ماسال از پروزه های آسفالت راه ماسال به گیلوان و مشهدی میرزا و تعریض مسیر طاهر گوراب به ماسال بازدید کرد.

شهرستان ماسال با دو بخش مرکزی و شاندرمن، در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

۷۲۹۶/‏۲۰۰۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =