۲۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۰
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83348443
۱ نفر
وکیل شاکی پرونده تعرض «نیمار» شکایت خود را پس می گیرد

تهران- ایرنا- وکیل حقوقی «ناجیلا ترینداد»، زنی که «نیمار» ستاره تیم ملی برزیل را به تجاوز متهم کرده است، می‌گوید در صورتی که موکلش مدارک و شواهد بیشتری را در اختیار وی قرار ندهد، قادر به پیگیری پرونده نبوده و باید از شکایت خود صرف نظر کند.

«دانیلو گارسیا دو آندراده» وکیل ترینداد گفته است که وی از موکل خود درخواست کرده تا ویدئوی خام و بدون ویرایش دومین ملاقات خود با نیمار را در اختیارش قرار دهد اما ترینداد مدعی است که تبلتی که ویدئوی مذکور در آن ذخیره شده، به سرقت رفته است.

در سوی مقابل، نیمار اتهامات مطرح شده علیه خود را قویاً تکذیب کرده است؛ اتهاماتی که از ملاقات وی با ترینداد در هتلی در پاریس در تاریخ ۱۵ ماه مه سال جاری نشأت گرفته و مرد برزیلی مصرانه بر این باور است که هر چه بین آنها رخ داده با رضایت طرفین بوده است.

تلویزیون رکورد تی وی برزیل هفته گذشته کلیپی ویرایش شده از ملاقات طرفین دعوی در اتاق یک هتل را روی آنتن برد اما ترینداد تاکید کرده است که نسخه کامل و بدون ویرایش این کلیپ هفت دقیقه‌ای را در اختیار دارد؛ ادعایی که در صورت صحت داشتن، دفاعیات نیمار را به شدت زیر سوال خواهد برد.

با این وجود، حالا ترینداد مدعی شده که تبلت حاوی این ویدئو کلیپ از منزل وی به سرقت رفته است.

در ویدئویی که نیمار هفته گذشته در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، مصرانه بر بی گناهی خود تاکید داشت و مدعی شد که وی قربانی نقشه اخاذی شده است.

ورزشی **۳۹۹۱**۲۰۲۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =