۲۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۰
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83348302
۰ نفر
سپیدرود نامه ای برای انتقال بلبلی به استقلال صادر نکرده است

رشت - ایرنا - هیج نامه ای از سوی هیات فوتبال گیلان برای انتقال محمد بلبلی به استقلال صادر نشده است.

مسئول روابط عمومی هیأت فوتبال استان گیلان در پی انتشار اخباری مبنی بر پیوستن محمد بلبلی هافبک تیم سپیدرود رشت به استقلال تهران روز سه شنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون هیچ رضایت نامه‌ای از سوی باشگاه سپیدرود صادر نشده است.

علیرضا وهابی افزود: پس از کناره گیری کیومرث بیات از مدیریت باشگاه سپیدرود، این تیم دوباره به اداره کل ورزش و علی کریمی مالک اسبق این باشگاه سپرده شده و تاکنون نیز هیچ رضایت نامه‌ای برای جدایی و انتقال بازیکنان این تیم صادر نشده است.

وی ادامه داد: ابتدا باید باشگاه رضایت نامه صادر کند و پس از آن مورد تأیید هیات فوتبال استان مربوطه نیز قرار گیرد که تا این لحظه هیچ‌گونه نامه‌ای از سوی هیأت فوتبال گیلان برای انتقال محمد بلبلی به استقلال تهران صادر نشده است.

وی بیان کرد: بازیکنانی که هنوز با تیم سپیدرود رشت قرارداد دارند، نیازمند دریافت رضایت نامه و همچنین دریافت نامه از سوی هیأت فوتبال گیلان برای انتقال خود به تیم دیگر هستند اما بازیکنانی که قرارداد ندارند، می‌توانند به هر تیم دیگری انتقال یابند.

مسئول روابط عمومی هیأت فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد: به طور حتم محمد بلبلی با تیم فوتبال استقلال تهران قرارداد داخلی امضا کرده و برای امضای قرارداد رسمی و قانونی، این بازیکن نیازمند دریافت رضایت نامه از سوی باشگاه سپیدرود و نامه هیأت فوتبال گیلان است.

محمد بلبلی بازیکن جوان و تکنیکی سپیدرود رشت روز گذشته در دفتر باشگاه استقلال تهران حضور یافت و با این تیم قرارداد امضا کرد البته این بازیکن پیش از این نیز با باشگاه فولاد خوزستان به توافقاتی دست یافته بود اما سرانجام با استقلال قرارداد امضا کرد که باشگاه استقلال نیز تصویری از لحظه امضای قرارداد محمد بلبلی با علی خطیر معاون باشگاه آبی پوشان پایتخت را منتشر کرد.

محمد بلبلی متولد سال ۷۶ و اهل شهر فریدون کنار استان مازندران است و سابقه حضور در تیم امیدهای سایپا را دارد که توسط علی کریمی به سپیدرود انتقال یافت و گفته می‌شود که این بازیکن دو سال دیگر با تیم سپیدرود قرارداد دارد.

۷۲۸۵ /‏۶۰۳۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =