۲۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۲
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83346890
۱ نفر
کارآفرینان در رونق تولید پیشگام هستند

کرمان - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: کارآفرینان با پیشگامی در رونق تولید و ایجاد اشتغال نقش قابل ملاحظه ای در توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه دارند.

به گزارش ایرنا، محمدعلی دهقان روز دوشنبه در نخستین نشست شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان کرمان افزود: برگزاری این جشنواره نیازمند تبلیغات زیادی است و باید برای رسانه ها در این راستا نقش مهمی قائل شویم.
وی با اشاره به فرآیند انتخاب کارآفرینان برتر در سه حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات تصریح کرد: استان کرمان دارای پتانسیل بسیاری در حوزه گردشگری است و در نظر گرفتن سهمیه برای کارآفرینان این حوزه در جشنواره کارآفرینان برتر ضرورت دارد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با تأکید بر نقش مهم بخش خصوصی و کارآفرینان خود ساخته در توسعه اقتصادی جامعه اظهار داشت: شورای سیاستگذاری جشنواره کارآفرینان برتر باید برای بخش خصوصی سهم قابل ملاحظه ای در برگزاری جشنواره قائل شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز گفت: شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر این استان در سال ۹۸ و با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد اشتغال و رونق تولید آغاز به کار کرده است.
رضا اسماعیلی با اشاره به برگزاری ۱۲ دوره جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر طی سال های گذشته در کشور تصریح کرد: در سال ۹۷ تعداد ۱۴۰ کارآفرین برتر در کشور انتخاب شدند که ۱۰ نفر از استان کرمان بودند.
وی افزود: سال گذشته نیز ۲۴۵ طرح در قالب کارآفرین برتر به دبیرخانه جشنواره استانی ارسال شد و در نهایت ۹ نفر به عنوان کارآفرین برتر حائز رتبه شدند که از آنها در مراسمی با حضور استاندار کرمان تقدیر شد.
نخستین نشست شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان کرمان صبح امروز دوشنبه ۲۰ خردادماه ۹۸ با حضور جمعی از مدیران استانی در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد.


۳۰۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =