۲۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۹
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83346628
۰ نفر
۱۰ طرح کشاورزی در ارزوئیه آماده بهره برداری است

کرمان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارزوئیه با بیان اینکه 10 طرح آب و خاک و کشاورزی با ۸۳ میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان آماده بهره برداری است گفت: این طرح ها طی هفته کشاورزی در ارزوئیه به بهره برداری می رسد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، محمد امیری افزود: طرح‌های کشاورزی و دامپروری افتتاح شده در شهرستان ارزوئیه شامل هشت طرح آبیاری تحت فشار و ۲ طرح گلخانه‌ای با بیش از ۸۳ میلیارد ریال اعتبار است که ۳۷ میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است.


وی با بیان اینکه ۲۱ تا ۲۷ خرداد با عنوان هفته جهاد کشاورزی نامگذاری شده است تصریح کرد: با بهره برداری از ۲ گلخانه در شهرستان ارزوئیه در سطح ۲.۵ هکتار، ۱۳ شغل ایجاد می شود و این طرح ها با اعتبار ۳۱ میلیارد ریال اجرا و راه اندازی شده است.


وی در ادامه اظهار داشت: همچنین هشت طرح آبیاری تحت فشار نیز طی هفته کشاورزی در ارزوئیه به بهره برداری می رسد و با افتتاح این طرح ها ۴۹۲ هکتار از اراضی این شهرستان به سیستم نوین آبیاری مجهز می شود.


وی ادامه داد: این طرح ها با هزینه کرد اعتباری بیش از ۵۲ میلیارد ریال که بیش از ۳۷ میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، اجرا شده است.


۳۰۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =