۲۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۲
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83346618
۰ نفر
گزارش ایرنا در آرامش بهاری برتر شد

بیرجند - ایرنا - گزارش توصیفی ایرنا به قلم عصمت برزجی در طرح آرامش بهاری از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی برتر شناخته شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی روز دوشنبه در نشست خبری از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) خراسان جنوبی با اهدای لوح تقدیر برای انتشار گزارش «آرامش بهاری در امامزادگان» به عنوان گزارش توصیفی برتر در طرح آرامش بهاری نوروز ۹۸ تقدیر کرد.

حجت الاسلام پرویز بخشی پور در این تقدیرنامه نوشت: رسالت اهل قلم و آنانکه این ودیعه الهی را در راه رضای او به کار می گیرند، رسالتی از جنس رسالت انبیا و اهمیت و حساسیت اش یادآور آگاهی بخشی کلام اولیا الله است. در این میان خبرنگاران متعهد که قلم را چونان سلاحی برای صلاح جامعه و مردم خویش در دست می گیرند شاید کامل ترین مصداق رسالت پذیری این امانت خدایی باشند که باید همواره همگان، قدردان تلاش ها و پایمردی های صادقانه آنان باشند.


وی افزود: در همین راستا از زحمات حضرتعالی و همکاران متعهد خبرگزاری ایرنا خراسان جنوبی در طرح آرامش بهاری و همچنین انتخاب شایسته گزارش توصیفی برتر این طرح به قلم خبرنگار خانم عصمت برزجی کمال تقدیر و تشکر را داشته و امید است با استعانت از پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید و سربلند باشید.

گزارش «آرامش بهاری در امامزادگان» دهم فروردین امسال در ایرنا خراسان جنوبی منتشر شد که در این گزارش به معرفی طرح آرامش بهاری پرداخته و صحنه هایی از حضور کودکان و نوجوانان در برنامه های متنوع این طرح توصیف شده است.


این گزارش را از اینجا می توانید مطالعه کنید.


۹۸۹۳*۳۰۲۸
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =