۲۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۲۳
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83346390
۰ نفر
۱۵ تیرماه آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی فقط تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند اسناد مالی خود را به خزانه استان ارسال کنند گفت: به هیچ عنوان بعد از این تاریخ، دیگر اسنادی پذیرفته نخواهد شد و شخص مدیر مربوطه باید عواقب جذب نشدن اعتبار دستگاه خود را برعهده بگیرد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدائی در نشست بررسی وضعیت اعتبارات بند "ب" و بند "ه" تبصره پنج قانون بودجه ۹۷ دستگاه‌های اجرایی استان با تاکید بر اینکه مدیران پاسخگوی جذب نشدن اعتبارات دستگاه خود هستند، افزود: مدیران باید به این نکته توجه داشته باشند که مسئولیت جذب اعتبار و ارسال اسناد مالی به خزانه بر عهده مستقیم شخص مدیر دستگاه بوده و در مورد اعتبارات تخصیص یافته به مراجع بالاتر خود پاسخگو باشند پس انتظار داریم نهایت دقت در این موضوع را به کار گیرند.
وی تاکید کرد: مسئله اعتبار دستگاه‌های اجرایی استان امری بسیار مهم و حیاتی است و مدیران نیز نباید برای جابجایی اعتبار به دستگاه دیگر تعارف داشته باشند.
فدائی خطاب به مدیران استانی اظهار داشت: انتظار داریم مدیران دستگاه ها، درخواست عدم نیاز به جذب اعتبار را در زمان معینی به استان اعلام کنند تا بتوانیم جابجایی اعتبار به دستگاه‌های دیگر مورد نیاز را تسهیل بخشیم و به گونه ای عمل کنیم که این اعتبار در دستگاه دیگری در استان هزینه شود.
استاندار کرمان هشدار داد: دستگاه های اجرایی با توجه به برگزاری جلسات متعدد و برنامه ریزی های صورت گرفته و تاکید بر انجام روال قانونی برای جذب اعتبار دستگاه‌های اجرایی، فقط تا تاریخ ۱۵ تیرماه فرصت دارند اسناد مالی خود را به خزانه استان ارسال کنند.


۳۰۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =