۱۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۶
کد خبرنگار: 1331
کد خبر: 83346108
۹ نفر
فتاحی و بهاروند از حضور در جلسه کمیته اخلاق خودداری کردند

تهران- ایرنا- رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از حضور نیافتن رئیس سازمان لیگ و مسئول کمیته برگزاری مسابقات این سازمان در جلسه رسیدگی به پرونده حواشی دیدار پرسپولیس و داماش گیلان در فینال جام حذفی به رغم احضار از سوی این کمیته خبر داد.

مرتضی تورک روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده حواشی به وجود آمده در برگزاری دیدار فینال جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و داماش گیلان اظهار داشت: روز گذشته (شنبه) ۱۸ خرداد وقت رسیدگی به این پرونده تعیین شده بود اما با وجود احضار صورت گرفته، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، سعید فتاحی رئیس کمیته برگزاری مسابقات این سازمان، عبدالکاظم طالقانی عضو هیات رئیسه و رئیس هیات فوتبال استان خوزستان و محمدمهدی الطافی مدیرعامل داماش گیلان در جلسه حاضر نشدند.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال افزود: این رفتار آقایان نه تنها تخلف جدیدی محسوب می شود بلکه بی اعتنایی به احکام کمیته اخلاق و مقررات فدراسیون فوتبال است.

تورک از تعیین وقت رسیدگی جدید خبر داد و گفت: افراد مذکور برای ساعت ۱۸ فردا (دوشنبه) ۲۰ خرداد بار دیگر احضار شدند و منتظریم بیایند و توضیحات خود را ارائه کنند و در غیر این صورت، کمیته اخلاق حکم خود را صادر می کند.

رئیس کمیته اخلاق محرومیت فتاحی از فعالیت فوتبالی تا اطلاع ثانوی را همچنان پابرجا عنوان کرد و گفت: روز گذشته (شنبه) محرومیت فتاحی به صورت کتبی به دبیرکل فدراسیون فوتبال ابلاغ شد تا اجرایی شود.

گفتنی است دیدار فینال جام حذفی که قرار بود از ساعت ۲۱ روز ۱۲ خردادماه در ورزشگاه فولاد اهواز برگزار شود، به دلیل ناهماهنگی و بی تدبیری در مدیریت برگزاری، با ۲ساعت و ۲۰ دقیقه تاخیر برگزار شد.

ورزشی *۹۱۰۴**۹۱۲۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =