۱۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۹
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83345180
۰ نفر
۸۰ کارت سوخت هوشمند در کردستان کشف و ضبط شد

سنندج - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۰ کارت سوخت هوشمند بدلیل سوء استفاده و توزیع سوخت خارج از شبکه در جایگاه های عرضه این استان کشف و ضبط شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی روز یکشنبه اظهار داشت: این تعداد کارت سوخت به دلیل تخلف صاحبان کارت ها، توسط بازرسان این شرکت و در بازدیدهای دوره ای و سرزده از جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی استان و مرز باشماق مریوان ضبط شد.


وی با بیان اینکه برای افراد متخلف پرونده تشکیل شد، افزود: پرونده این افراد برای برخورد قانونی و اعمال جریمه به اداره کل تعزیرات حکومتی استان کردستان ارسال شده است.


مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان یادآور شد: ضبط کارت های سوخت ذکر شده در راستای مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و سوء استفاده از کارت سوخت وسایل نقلیه صورت گرفته است.


یاسمی به شرایط جغرافیایی و مرزی بودن استان و تفاوت قیمت سوخت در ۲ سوی مرز اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی و اولویت این شرکت، تحقق حقوق شهروندی و عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاه های عرضه است.


وی بر همکاری با دستگاه های متولی از جمله تعزیرات حکومتی، اداره کل استاندارد، سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی در راستای مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی تاکید کرد.


در استان کردستان، ۷۰ جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و ۵۲ باب جایگاه CNG در بخش عرضه سوخت مورد نیاز به مردم خدمات رسانی می کنند.


۷۳۵۵/‌۹۱۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =