۱۸ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۳
کد خبرنگار: 1333
کد خبر: 83344606
۱ نفر

تهران - ایرنا -۱۵ کارگزار (بروکر) فناوری فن بازار ملی ایران با حضور در هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناور اقدام به ارائه خدمات به اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور می‌کنند.

به گزارش روز شنبه پارک فناوری پردیس، بروکرهای فناوری که زیرمجموعه شبکه فن بازار ملی ایران هستند با هدف کمک به بازاریابی محصولات دانش‌بنیان، جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و طرح‌های فناورانه و تسهیل انتقال دانش فنی، در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ فعالیت می‌کنند.  


در واقع بروکر های فناوری معمولا به عنوان مشاوران مورد اعتماد تعریف می‌شوند که از دانش و تجربه تخصصی خود در یک بخش خاص از صنعت استفاده کرده و می‌توانند تحویل پروژه یا راه حل مساله را با بهره‌گیری از یک شبکه از ارائه‌دهندگان متخصص تسهیل کنند. بروکرها دارای شبکه‌ای از شرکا هستند که علاوه بر ارائه بهترین راه حل برای رفع نیاز مشتری، هزینه‌های عملیاتی را نیز کاهش می‌دهند.  


استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران، مخترعان، صاحبان صنعت و حتی سرمایه‌گذاران می‌توانند برای تسهیل فعالیت‌های خود در اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور به این بروکرها مراجعه کنند.


گفتنی است شبکه فن‌بازار ملی ایران دارای ۴۰ بروکر فناوری در کشور است که در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹، پانزده بروکر به بازاریابی و جذب سرمایه برای محصولات دانش‌بنیان خواهند پرداخت


شایان ذکر است، شبکه فن بازار ملی ایران با ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی و زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت می‌کند.


هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۹) طی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ۱۹ الی ۲۲ خرداد ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» برگزار می شود.


علمی ** ۱۸۳۶ **۹۱۲۹

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha