دستاوردهای ریلی مدیریت شهری تهران در نمایشگاه بین المللی به نمایش گذاشته می شود

تهران- ایرنا- دستاوردهای مهم مدیریت شهری پایتخت در توسعه خطوط حمل و نقل ریلی (مترو) و بومی‌سازی آن از سوی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) از ۱۹ خرداد ماه به مدت ۴ روز در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا از روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، این شرکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته در زمینه مترو و قطارهای شهری که با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی، در روزهای ۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (واقع در بزرگراه چمران) برگزار می‌شود، حضور فعال دارد.


در این غرفه دستاوردها و تجارب ساخت بیش از ۲۲۴ کیلومتر تونل مترو با ۱۲۲ ایستگاه در معرض دید شهروندان و بازدید کنندگان قرار می‌گیرد.


گفتنی است از شاخصه‌های بارز این نمایشگاه حضور صنایع مرتبط با راه‌آهن و مترو، تجمیع نمایشگاه‌های پراکنده صنعت حمل و نقل ریلی و همچنین ایجاد هماهنگی‌های لازم و وحدت رویه در راستای توسعه نمایشگاه و برنامه‌ریزی برای اجرای هدفمند و یکپارچه سازی در این خصوص است.


علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید به سالن شماره هفت، غرفه ۸ مراجعه کنند.


تهرام/‏۷۲۴۳/‏/‏۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =