۱۷ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 83343062
۰ نفر
رئیس پلیس راه سمنان: تردد در مسیر مشهد به تهران نیمه سنگین است

سمنان- ایرنا - رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: تردد خودروها در محور اصلی مشهد به تهران در بیشتر نقاط محدوده استان سمنان نیمه سنگین است.

سرهنگ تقی کبیری عصر جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ترافیک خودروها در محورهای مواصلاتی از استان های شمالی به سمنان نیز پرحجم است.
وی با اشاره به سنگین بودن ترافیک به صورت نقطه ای در محور اصلی مشهد به تهران در استان سمنان، افزود: سنگینی تردد به دلیل حجم زیاد خودروها و مسافران است و تصادفی در این محور در ساعات پیش گزارش نشده است.
رئیس پلیس راه استان سمنان با تاکید بر رعایت توصیه های ماموران پلیس در جاده ها، به رانندگان هشدار داد: رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه، پرهیز از سبقیت غیرمجاز و حرکات مخاطره آمیز در ساعت های پیش رو باید بیشتر از پیش مورد توجه رانندگان قراذ گیرد.
کبیری، از مسافران و هموطنان خواست بازگشت از سفر را به ساعت های پایانی موکول نکنند و با مدیریت زمان، در تامین ایمنی جاده ها پلیس راه را همراهی کنند.
رئیس پلیس راه استان سمنان از حضور ۱۷۰ مامور پلیس در تعطیلات روزهای گذشته در جاده های استان خبر داد و افزود: این نیروها در قالب ۷۰ تیم بر اساس نیاز، در نقاط مختلف محورهای استان حضور دارند.
۹۰ دستگاه دوربین سیار و ثابت در جاده های استان سمنان رفتار پرخطر رانندگان را کنترل می کند.
حدود ۶۰۰ کیلومتر از مسیر ۹۰۰ کیلومتری تهران- مشهد از استان سمنان عبور می کند.
۶۱۰۳