۱۵ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۹
کد خبرنگار: 1392
کد خبر: 83341665
۰ نفر
عید فطر تجلی یک ماه بندگی خالصانه خداوند است

مراغه - ایرنا - خطیب نماز عید فطر عجب شیر گفت: عید فطر تجلی یک ماه بندگی خالصانه خداوند است.

حجت الاسلام محمود شربیانی روز چهارشنبه در خطبه‌های نماز عید فطر در میدان نماز این شهرستان با بیان احکام و اهمیت نماز عید سعید فطر افزود: نماز عید فطر مانور قدرت امت اسلام مقابل استکبار جهانی و رونمایی قدرت امت اسلام پیش چشمان دشمنان است.


وی اظهار داشت: این هماهنگی و همدلی به دشمنان پیام می‌دهد که ما در کنار هم و با هم هستیم و برای اقتدار اسلام، وحدت و همدلی خودمان را حفظ می‌کنیم لذا دشمنان فکر و تصور اختلاف را هم بین ما نکنند.


خطب نماز عید فطر عجب شیر، بزرگترین پاداش بندگان روزه دار را بخشش گناهان و توجهات ویژه حضرت حق عنوان کرد و افزود: نماز عید فطر جلوه‌ای دیگر از وحدت و اقتدار جامعه مسلمانان است.
حجت الاسلام شربیانی، با بیان اینکه با پرداخت زکات فطریه اعمال ماه رمضان را تکمیل می‌کنیم، ادامه داد: باید پاکی و تقوای ماه رمضان را برای همیشه نگه داریم.
حجت الاسلام شربیانی، با بیان اینکه مردم به لحاظ اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار ندارند، گفت: کنترل بر بازار باید بیشتر شود و با متخلفان برخورد جدی صورت گیرد.


وی افزود: در برهه‌ای از زمان که دشمنان اسلام به عناوین و شیوه‌های مختلف درصدد ایجاد اختلاف بین مسلمانان هستند خداوند متعال زمینه‌ای فراهم کرد که عید رمضان و نماز عید همزمان در جهان اسلام برگزار شود تا وحدت، همدلی و انسجام مسلمانان به نمایش گذاشته شود.
آئین باشکوه نماز عید سعید فطر با شرکت جمع زیادی از مردم عجب شیر در مساجد و میادین اصلی این شهر و روستاها برگزار شد و شرکت کنندگان به شکرانه یک ماه حضور در ضیافت الهی و روزه‌داری، به درگاه خداوند متعال سجده شکر بجا آوردند.


۳۰۷۱

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha