عید فطر آغازی برای تحول درونی است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پیامی با تبریک عید سعید فطر به مسلمانان جهان و مردم استان گفت: عید فطر آغازی برای تحول درونی در انسان ها است.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی محمد صادق معتمدیان بیان کرد: عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت پاک انسانی و بر آمدن انسانی نو از خویشتن خویش است و آغازی است برای تحول درونی در انسان ها.


وی افزود: اینک مومنین روزه دار پس از یک ماه تعبد، تفکر و تعقل در آیات قرآن کریم و درک لیالی پر فیض قدر، سرشار از امید و مملو از نور و رحمت الهی به شکرانه توفیق عبادت و بندگی خالصانه، در صف های استوار و منسجم نماز عید سعید فطر، در پیشگاه احدیت سر بر آستان مقدس احدیت فرود می آورند و جبه تضرع و سپاس به خاک می گذارند و سرانجامی مملو از خیر و برکت و موفقیت را برای همه مسلمین جهان آرزو می کنند.


استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: اینجانب عید سعید فطر، جشن بزرگ پیروزی بر شیاطین و طاغوت درون و برون را به پیشگاه امام عصر (عجل الله)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (حفظ الله) و همه مسلمین جهان و مردم شریف و متدین و روزه‌دار خراسان جنوبی تبریک و تهنیت عرض نموده؛ ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، عزت و کرامت همگان را از درگاه احدیت مسئلت می‌نمایم.


۹۸۹۳*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =