۱۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۰
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 83341330
۰ نفر
۱۲ هزار و ۳۱۷ مترمربع از محور ملایر به توره لکه گیری شد

همدان_ ایرنا_ رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر با بیان اینکه طرح لکه گیری و روکش آسفالت محور ملایر به توره توسط پیمانکار در دست اجرا است، گفت: تاکنون ۱۲ هزار و ۳۱۷ مترمربع از این محور بهسازی و لکه گیری شده است.

سیداسماعیل صفوی زاده روز سه شنبه در حاشیه بازدید نمایندگان ملایر و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از برخی طرح‌های در دست اجرای این شهرستان در گفت و گو با ایرنا افزود: لکه گیری و روکش آسفالت مسیر رفت این محور در حال اجرا است.


وی بیان کرد: ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای لکه گیری و روکش آسفالت مسیر رفت محور ملایر به توره در نظر گرفته شده است که در برنامه داریم با تخصیص اعتبارات مورد نیاز مسیر برگشت این محور نیز بهسازی شود.


رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر ادامه داد: با توجه به ضرورت لکه گیری و روکش آسفالت محور ملایر به توره، نمایندگان این شهرستان در مجلس شورای اسلامی قول مساعد داده‌اند پیگیری‌های لازم را برای اخذ اعتبارات از طریق تهران داشته باشند.


صفوی زاده یادآور شد: لکه گیری و روکش آسفالت محور ملایر به همدان نیز به طور کامل انجام شده است.


وی بازدید از طرح ایمن سازی و بهسازی پل ورودی روستای زنگنه سفلی را از دیگر برنامه‌های امروز عنوان کرد و گفت: عملیات اجرایی این طرح با اعتبار یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال شامل نصب هندریل، لایروبی و سنگ کاری زیر پل در دست اجرا است و در مراحل پایانی است.


رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر ادامه داد: بخش خصوصی متقاضی احداث یک مجتمع خدماتی و رفاهی و بین راهی با محوریت مبل و منبت است که به منظور آسان سازی دسترسی به این مجتمع و بررسی میدانی و امکان سنجی این طرح، بازدید به عمل آمد.


صفوی زاده بیان کرد: این مجتمع قرار است در ابتدای محور ملایر به سامن و بروجرد احداث شود که در حال حاضر درخواست آن ارائه شده و در حال بررسی این طرح هستیم.


رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با بیان اینکه این بازدید به منظور بررسی روند اجرای طرح‌ها و چگونگی سفرها همزمان با تعطیلات انجام شد گفت: تمامی گشت‌های ما در محورهای ارتباطی شهرستان فعال هستند.


صفوی زاده افزود: در تعطیلات چهار روزه تمامی نیروهای راهداری در محورهای ارتباطی این شهرستان مستقر بوده و طی شبانه روز به صورت آماده باش کامل هستند و خدمات لازم را به مسافران ارائه می‌دهند.


به گزارش ایرنا، با حضور نمایندگان ملایر و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان همچنین از مجتمع‌های خدماتی و رفاهی محور ملایر به اراک بازدید شد و روند اجرایی چهارخطه محورهای ملایر به بروجرد و ملایر_ آورزمان به نهاوند نیز مورد بررسی قرار گرفت.


۷۵۲۸/۲۰۹۰