۱۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۱
کد خبرنگار: 1226
کد خبر: 83340537
۳ نفر
لرز وزیر نیرو از سرمای کولر ادارات

بجنورد- ایرنا- سفر روز دوشنبه وزیر نیرو به بجنورد و سخنان وی در جمع اعضای مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران این استان، با حاشیه هایی همراه بود.

دکتر رضا اردکانیان در بجنورد در سخنانی با اشاره به پایین بودن شاخص‌های توسعه در خراسان شمالی گفت: من خیلی به مقایسه میان استان‌ها اعتقاد ندارم. توزیع منابع طبیعی در کشور متوازن نیست بیش از دوسوم بارش‌های کشور در کمتر یک سوم از خاک این سرزمین نازل می‌شود.


وزیر نیرو با انتقاد از مصرف بی رویه انرژی بویژه در سامانه‌های سرمایشی ادارات کشور گفت: ۱۰ سال در آلمان و چند سال در کانادا در سرما زندگی کرده‌ام اما هیچگاه در این محیط‌ها، لرزی را که در محیط اداری خودمان (در فصول گرم) احساس کرده‌ام، تجربه نکرده بودم.


وزیر نیرو گفت: رسانه‌ها نماینده تام الاختیار این وزارتخانه هستند که افزایش مصرف انرژی ادارت را به وزارت نیرو منعکس کنند تا موارد پیگیری شود.


*بوسه نماینده مجلس بر گونه وزیر نیرو


عبدالرضا عزیزی، نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی که پیش از این با بوسیدن تصویر وزیر کشور، مدتی به سوژه رسانه‌ها و فضای مجازی بدل شده بود، در این نشست در بدو حضور در سالن جلسات، به سراغ اردکانیان، وزیر نیرو رفته و وی را بوسید.


* رئیس جلسه منم


عزیزی، نماینده شیروان در مجلس در این نشست، وقتی برای رعایت زمان تذکر دریافت کرد، گفت: اینجا رئیس جلسه من هستم و پایان زمان صحبت با خودم است.


وزیر نیرو روز دوشنبه در سفری یکروزه به خراسان شمالی، علاوه بر افتتاح ۹۹۱ میلیارد ریال طرح برق رسانی و معرفی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای این استان، با استاندار خراسان شمالی، نماینده ولی فقیه در استان و نیز اعضای مجمع نمایندگان این استان در مجلس دیدار کرد.


۷۱۸۵/‏۵۱۳۲‬

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =