۱۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۹
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83340494
۰ نفر
تابستان را با رعایت الگوی مصرف می توان بدون قطعی برق گذراند

یزد- ایرنا- مدیر دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: با توجه به صنعتی بودن استان با رعایت الگوی مصرف می توان تابستانی بدون قطعی برق را پشت سر گذاشت در غیر این صورت احتمالا خاموشی ها و قطعی های مقطعی برق را خواهیم داشت.

محمد فراتی روز دوشنبه در حاشیه نشست مدیریت مصرف و رعایت الگوهای در گفتگو با خبرنگاران افزود: با رعایت الگوهای مصرف جهت کنترل در بازه زمانی پیک بار تابستان می توان تابستان امسال را با همکاری صنایع استان و به ویژه شهرستان میبد با مدیریتی که در مصرف خواهند داشت با کمترین مشکل خاموشی و چالش گذراند.


محمد فراتی مصرف شبانه روزی برق را در میبد به طور متوسط حدود ۹۰ مگابایت مصرف پیک عنوان کرد و یادآور شد: بیشترین مصرف برق صعتی است که انشاءالله با همکاری که در بخش صنعت خواهد شد پیک بار تابستان با کمترین میزان مصرف پشت سر گذاشته شود.


وی تصریح کرد: با جابه جایی شیفت ها و کنترل مصرف کننده ها، استفاده از دستگاه ها کم مصرف، به حداقل رساندن توانی که نیاز است و به تولیدشان لطمه نمی خورد، جابه جایی دستگاه ها و… می توان مصرف برق را در واحد های صنعتی کنترل و کاهش داد.


مدیر دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ادامه داد: حدود ۷۰ درصد مصرف برق استان در بخش صنعت شامل مشترکین شرکت توزیع و برق منطقه ای است، حدود ۵۳ درصد از برق شرکت توزیع نیز در بخش صنعت استفاده می شود.


مرکز شهرستان ۱۰۴ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.


۹۹۳۴/‏‬ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =