۱۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۸
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83339568
۰ نفر
عضو شورای شهر همدان: طرح شهرداری الکترونیک با سرعت بیشتری اجرا شود

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: تحقق شهرداری الکترونیک ضروری است و مدیریت شهری باید نسبت به عملی شدن این طرح مهم سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

اکبر کاووسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تحقق شهرداری الکترونیک اولویت نخست شورای پنجم در سال جاری است که در تبصره های بودجه نیز آمده و شهرداری باید در این زمینه سرعت بیشتری داشته باشد و کارها را بر اساس زمانبندی اعلام شده انجام دهد.


وی اضافه کرد: شهرداری همدان از فرایند و زمان بندی اجرای طرح الکترونیکی شدن اقدامات عقب است و نیاز به سرعت بیشتری دارد.


کاووسی بیان کرد: این طرح حتی از تمامی طرح های عمرانی برای شورا مهمتر است و انتظار می رود براساس جدول زمانبندی کارها عملیاتی شود.


رییس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان یادآور شد: ارتقای زیرساخت های الکترونیکی شهرداری در ایجاد شفافیت سازمانی و تسهیل در ارایه خدمات به مردم نقش آفرین است.


کاووسی با اشاره به کاهش هزینه ها پیرامون فضای سبز و پاکیزگی شهر گفت: انتظار داریم شهروندان در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.


رییس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان از شهروندان خواست زباله های خود را ۹ شب در مکان های مشخص شده قرار دهند و حتی عادت کنند تا یک روز در میان زباله ها بیرون گذاشته شود.


کاووسی تفکیک زباله را یکی از مهمترین خواسته ها از شهروندان عنوان کرد و گفت: تفکیک زباله از مبدا کمک شایانی به سهولت فعالیت نیروهای جمع آوری زباله می کند.


روزانه ۴۲۵ تن زباله در همدان تولید می‌شود.


۷۵۲۰/‏۲۰۸۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =