۱۳ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۳
کد خبرنگار: 759
کد خبر: 83339310
۰ نفر
دوره معرفتی و تشکیلاتی اسلام ناب ۹۸ برگزار می‌شود

تهران ایرنا - چهارمین دوره تشکیلاتی و معرفتی اسلام ناب با محوریت نظام معرفتی و اندیشه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب به عنوان یک جهان بینیِ نظام‌مند و نظام‌ساز، زیر نظارت «حوزه علمیه و عملیه نهضت»، تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام حوزه علمیه و عملیه نهضت، اهمیت این دوره در ارائه اسلام‌ناب محمدی (ص) به صورت یکپارچه و منسجم است، با این نگاه، تصویری جامع با دریافت اهمیت همه ارکان و عناصر اسلام با قرائت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در قالب یک بسته جامع معرفتی و نظام‌واره آموزشی ارائه خواهد شد.


همچنین به منظور طراحی و اجرای دوره اسلام ناب، بیش از ۱۵۰ نفر از اساتید حوزوی و دانشگاهی و بیش از ۳۰ نفر کادر عملیاتی طلبه و دانشجو در بخش‌های مختلف محتوایی و عملیاتی نقش‌آفرینی می‌نمایند.
مخاطب اصلی دوره تشکیلاتی و معرفتی اسلام ناب، تشکل‌های دانشجویی و طلاب جوان سراسر کشور هستند که اهمیت این مخاطب در پیام تشکیل بسیج دانش‌جو و طلبه‌ی حضرت روح‌الله (رحمه‌الله علیه) هم مشخص و مبرهن است.


فراخوان نهایی تشکل‌های انقلابی، دانشجویی و حوزوی برای ثبت نام در دوره معرفتی تشکیلاتی اسلام ناب با محوریت آموزش منظومه معارف اسلام ناب مبتنی بر اندیشه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در سایت اسلام ناب به نشانی http://eslamenaab.ir در دسترس است.


این دوره علاوه بر دوره دانشجویی برادران، دوره دانشجویی خواهران و دوره طلبگی برادران، دوره بین الملل برادران را نیز شامل می‌شود.


چهارمین دوره اسلام ناب در سال ۹۸، برای برادران از ۱۸ تیرماه در اردوگاه سیدالشهداء (ع) آبعلی و برای خواهران از ۲۴ تیرماه در اردوگاه دانشگاه امام صادق (ع) گیلاوند با نظارت حوزه عملیه و علمیه نهضت و با همکاری سازمان بسیج دانشجویی کشور و سازمان تبلیغات اسلامی آغاز می‌شود و تا اول مرداد ادامه خواهد داشت.


خاطرنشان می‌شود، ثبت نام این دوره در مرحله اول صرفاً از طریق سایت و تا تاریخ ۲۴ خرداد ادامه دارد.


لازم به ذکر است دوره اسلام ناب ۹۷ با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از معرفت‌جویان برگزار شد و این تعداد در دوره اسلام ناب ۹۸ با هماهنگی‌های لازم افزایش پیدا خواهد کرد.


فراهنگ** ۱۰۸۵** ۹۰۵۳

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha