«سعید فتاحی» تا اطلاع ثانوی از فعالیت های فوتبالی محروم شد

تهران - ایرنا - رئیس کمیته اخلاق از محرومیت «سعید فتاحی» رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از فعالیت های فوتبال تا اطلاع ثانوی به دلیل بی کفایتی در برگزاری دیدار فینال جام حذفی خبر داد.

«مرتضی تورک» یکشنبه شب در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص اتفاقات عجیب فینال جام حذفی باشگاه های ایران با اعلام این خبر، گفت: «حیدر بهاروند» رئیس سازمان لیگ و «عبدالکاظم طالقانی» رئیس هیات فوتبال استان خوزستان نیز برای ارائه توضیحات، صبح دوشنبه باید در کمیته اخلاق حاضر شوند.
رئیس کمیته اخلاق تاکید کرد: این آقایان باید پاسخگوی بی کفایتی خود در برگزاری دیدار فینال جام حذفی باشند، چراکه این اتفاق موجب بی اعتباری فوتبال ایران شد.
دیدار فینال جام حذفی باشگاه‌های ایران قرار بود از ساعت ۲۱ امشب (یکشنبه) آغاز شود که به دلیل ضعف در برگزاری و اختصاص نیافتن جایگاه به هواداران داماش گیلان، لغو شد.

کمتر از ۵۰۰ تماشاگر داماش از رشت خود را به اهواز رساندند و با وجود داشتن بلیت، اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا نکردند، چراکه ۳۰ هزار صندلی ورزشگاه «فولاد» شهر اهواز را هواداران پرسپولیس به تسخیر خود درآورده بودند.

مسئولان داماش اعلام کردند تا زمانی که به هواداران آنان جایگاهی اختصاص داده نشود در میدان حاضر نخواهند شد.

هرچند تعدادی از هواداران داماش موفق به حضور در ورزشگاه شدند و پس از صحبت‌های فراوان مسئولان برگزاری با داماشی‌های، اعضای این تیم رضایت دادند تا در زمین حاضر شوند، اما در نهایت بازی برگزار نشد.

ورزشی **۳۷۸۳**۹۱۰۴**

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =