نصیرزاده: تا وقتی که جایگاه هواداران تفکیک نشود، وضعیت فوتبال ایران همین است

تهران- ایرنا- کارشناس مدیریت فوتبال ایران، گفت: تا وقتی که جایگاه هواداران تفکیک و مشخص نشود، وضعیت فوتبال ایران همین است.

«هوشنگ نصیرزاده» یکشنبه شب در گفت وگو با ایرنا در خصوص اتفاقات عجیب دیدار فینال جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و داماش گیلان و برگزار نشدن این بازی، اظهار داشت: در این موارد هیأت برگزاری مسابقه که در ورزشگاه حضور دارند و بر شرایط حاکم هستند می‌توانند بهترین تصمیم را بگیرند.


وی افزود: در موارد مشابه، قانون ۲ نیم ساعت را برای تاخیر در برگزاری در نظر گرفته است که تاخیر در برگزاری بسیار بیشتر از این زمان شد.


کارشناس حقوقی فوتبال ایران تصریح کرد: آنطور که اخبار به من رسیده است، هواداران داماش در ورزشگاه حضور داشتند اما آ نها جای امن تری را خواستند و به همین خاطر از ورزشگاه خارج شدند. اگر در کل هواداران داماش را به ورزشگاه راه نمی‌دادند ممکن بود حق با آنها باشد؛ اما اینکه آنها جای خود را ترک کرده‌اند، تصمیم گیری را بر عهده هیأت برگزاری مسابقات می‌گذارد.


وی تاکید کرد: در فوتبال ایران تفکیک هوادار امکان ندارد و همه این مسائل هم به این خاطر رخ می‌دهد که هواداران فوتبال و باشگاه‌ها تفکیک نیستند.


دیدار فینال جام حذفی باشگاه های ایران قرار بود از ساعت ۲۱ امشب (یکشنبه) آغاز شود که به دلیل ضعف در برگزاری و اختصاص ندادن جایگاه به هواداران داماش گیلان با اعتراض مسئولان این باشگاه مواجه شد تا شرایط نامعلومی پیدا کند.


ورزشی **۹۴۶۳**۳۷۸۳**

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =