فرمانده سپاه بیت المقدس: امنیت پایدار زیربنای نظم و توسعه است

سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امنیت پایدار زیربنای نظم و توسعه و لازمه هر برنامه ریزی است بنابراین باید امنیتی پایدار در منطقه حاکم باشد تا بتوان به توسعه دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار محمدحسین رجبی روز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان سقز اظهار داشت: با وجود ۱۰۰ هزار بسیجی در سقز می‌توان اقدامات فرهنگی زیادی را در دستور کار قرار داد که نمونه بارز آن در سنندج با کاشت ۵۴۰۰ نهال به مناسبت گرامیداشت ۵۴۰۰ شهید استان کردستان انجام شد.


وی با بیان اینکه در راهپیمایی روز قدس به همه جهان نشان دادیم فلسطین و اسلام جدا نخواهد شد، اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای راهبردهای زیادی در برابر دشمنان است که این راهبردها از ابتدا وجود داشته و اکنون نیز ادامه دارد.


سردار رجبی افزود: سپاه پاسداران در مرزهای ایران با مجاهدت‌های خود در برابر زیاده خواهی‌های دشمنان ایستاده و اقتدار و آرامش و امنیت کشور را به خوبی تأمین کرده و رقم زده است.


وی یادآور شد: اصلی ترین راهبرد نظام جمهوری اسلامی مردم هستند که تابع امر ولایت فقیه، اسلام خواه و دیندار هستند و در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعال داشته و نقش خود را ایفا می‌کنند.


فرماندار سقز نیز در این آئین با اشاره به فرمایش حضرت امام (ره) که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود، گفت: سپاه، نهادی همزاد انقلاب اسلامی است و اگر سپاه نباشد، امنیت و کشور هم نیست.


کامیل کریمیان با بیان اینکه سپاه، حامی و همکار دولت در تمام زمینه هاست، اظهار داشت: دشمن از اهمیت دانش هسته‌ای، توان موشکی و نفوذ در منطقه توسط جمهوری اسلامی ایران می ترسد و از دلایل فشار آمریکا به ایران، تأمین امنیت اسرائیل و اجرای طرح معامله قرن است.


وی با اشاره به اهمیت تأمین امنیت پایدار افزود: نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی نقش مهمی در این راستا دارند و سپاه پاسداران، ظرفیتی مهم برای تأمین امنیت پایدار در کشور است.


کریمیان، سرهنگ پاسدار رضایی، فرمانده پیشین سپاه سقز را فردی تلاشگر و توانمند و نمونه واقعی با اخلاق نیک و حسنه توصیف کرد.


به گزارش ایرنا، با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، امام جمعه سقز، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین و اداری، سرهنگ یوسف معروفی به عنوان فرمانده جدید سپاه سقز معرفی و از خدمات فرمانده پیشین سرهنگ پاسدار رضایی تکریم شد.** سپاه پاسداران خار چشم دشمنان اسلام است


فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان گفت: سپاه پاسداران خار چشم دشمنان اسلام است و ما به خود می‌بالیم و افتخار می‌کنیم و از وجود چنین نیروی توانمندی احساس غرور و شادکامی داریم.


به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار محمد حسین رجبی روز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان بانه اظهار داشت: امروز اگر امنیت و آرامش در کشور برقرار است و اگر در عرصه بین المللی حرفی برای گفتن داریم به برکت روح بلند و ملکوتی امام راحل و به برکت رهبری‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری و مجاهدت‌های رزمندگان و ایثارگران و جانفشانی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس است که با اقتدار در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و امروز این امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.
وی با بیان اینکه فرماندهان و سرداران سپاه پاسداران امروز موجب وحشت دشمنان اسلام شده اند، اضافه کرد: امروز به واسطه توانمندی سرداران شجاع سپاه اسلام دشمن جرأت مقابله با ایران اسلامی را ندارد.
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: یکی از این راهبردها نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه پاسداران، ارتش، بسیجیان و مرزبانان هستند که با مجاهدت‌های خود در برابر زیاده خواهی‌های دشمنان ایستاده اند و اقتدار و آرامش و امنیت را رقم زده اند.


در این مراسم از خدمات سرهنگ یوسف معروفی در سمت فرماندهی سپاه شهرستان بانه قدردانی شد و سرهنگ فرهاد ولادی به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران بانه حکم خود را از سردار محمدحسین رجبی دریافت کرد.


همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش شبانه روزی سرهنگ احمد فرجی جانشین فرماندهی سپاه بانه قدردانی شد و طی حکمی از طرف فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، سرهنگ مهدی شیخ جعفری به عنوان جانشین فرماندهی سپاه بانه معرفی شد.


شهرستان مرزی با ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.


۷۳۴۵/‌۹۱۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =