۱۲ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۹
کد خبر: 83338464
۰ نفر
فرودگاه پیام به کمک فرودگاه های پایتخت آمد

کرج – ایرنا – معاون هوانوردی و امور فرودگاهی پیام گفت: بر مبنای تصمیم گیری ها، با توجه به تعطیلی پنج ساعته فرودگاه‌های استان تهران در روز ۱۴ خرداد، فرودگاه پیام برای پروازهای اضطراری در این روز مورد استفاده قرار می گیرد.

منوچهر اتقیایی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: همزمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، پروازهای فرودگاه‌های استان تهران به مدت پنج ساعت از ساعت ۱۶ تا ۲۱ تعطیل می‌شود.


وی اضافه کرد: پروازهای عبوری از فاصله ۳۰ مایلی تا ارتفاع بی نهایت از فضای تهران در این روز ممنوع است و به همین منظور پروازهایی که در فضای تهران به هر دلیلی نیاز به استفاده از خدمات هوایی داشته باشند از فرودگاه پیام البرز استفاده می کنند.


اتقیایی گفت: با توجه به زیر ساخت های مناسب و اقدامات پیش بینی شده، فرودگاه پیام آمادگی کامل برای پذیرش این پروازها را دارد.


وی ادامه داد: همچنین تمهیدات لاز م با هدف تامین نیروی فنی و عملیاتی مورد نیاز در روز ۱۴ خرداد در فرودگاه پیام پیش بینی شده است.


بخش مسافربری فرودگاه بین المللی پیام البرز از شهریورماه سال گذشته فعال شد و خدمات مسافری آن تا آذرماه ۹۷ بین کرج - مشهد ادامه داشت.


۷۴۱۴/‏‬ ۶۱۵۵


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =