ناشر بین المللی کتاب استاد دانشگاه ارومیه را منتشر کرد

ارومیه- ایرنا- کتاب "برنامه نویسی همگام مقدماتی" «ELEMENTARY SYNCHRONOUS PROGRAMING» نوشته «علی جانفدا» دانشیار گروه ریاضی دانشکده علوم دانشگاه ارومیه در انتشارات بین المللی «دگرویتر» منتشر شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شعار کتاب این است که «هر زمان الگوریتم نویس ماهری شدید برنامه نویس قابلی خواهید گشت» گفت: در این کتاب درسی تلاش شده برنامه نویسی همگام به دو زبان C++ و جاوا از طریق الگوریتم ها به خواننده آموزش داده شود.


بهرام دلیر هدف از نگارش این کتاب را ایجاد و تقویت توانایی شناسایی و تجزیه و تحلیل دستورهای ذهنی صادر شده برای حل یک مساله محاسباتی و طراحی یک الگوریتم بر مبنای آنها دانست و افزود: با فراگیری کدهای این قالب های اساسی الگوریتم در دو زبان C++ و جاوا، با ترجمه الگوریتم ساخته شده به صورت قالب به قالب و با استفاده از شیوه های کارآمد، برنامه به زبان مورد نظر ساخته می شود.


به گزارش ایرنا انتشارات «دگرویتر» یک انتشارات علمی است که سالانه بیش از ۸۰۰ عنوان کتاب جدید را که نیمی از آنها به زبان انگلیسی هستند، منتشر می کند.


این انتشارات در طی ۲۶۰ سال فعالیت ۶۰ هزار عنوان کتاب را منتشر کرده است.


۹۹۳۹/‏۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =