هرمزگان از استان های امن کشور است

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: تلاش های سازنده و موثری برای برقراری نظم و امنیت در این استان صورت گرفته و هم اکنون هرمزگان جزو استان های امن کشور محسوب می شود.

به گزارش ایرنا، علی صالحی عصر شنبه در دیدار با سردار عزیزالله ملکی فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان اظهار داشت: از مسوولان انتظامی استان خواستاریم تا با تشریک مساعی و ارتقای هر چه بیشتر شاخص های امنیت، بستر مناسبی را برای فعالیت سرمایه گذاران در این استان فراهم سازند.


وی بیان داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و به منظور مدیریت پرونده های مهم، دبیرخانه ای در دادگستری کل استان هرمزگان تشکیل و روند رسیدگی به این پرونده ها و جرایم مرتبط با آن به صورت ویژه مورد نظارت قرار می گیرد.


صالحی با بیان اینکه اعمال نظارت و برگزاری نشست های مستمر با ضابطان امر در دستور کار دستگاه قضایی است، بر لزوم هم افزایی به منظور ارتقای شاخص امنیت و کاهش جرایم اولویت دار هرمزگان تأکید کرد.


رییس کل دادگستری هرمزگان بیان داشت: به منظور آنکه مبارزه فراگیر با جرایم و آسیب های اجتماعی در جامعه نمود عینی و اثربخش داشته باشد، تلاش مضاعف و ارتباط تنگاتنگ نیروی انتظامی و دستگاه قضایی، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.


در ادامه این دیدار، سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن تبریک انتصاب علی صالحی به ریاست کل دادگستری استان هرمزگان و اعلام آمادگی به منظور عمل به وظایف قانونی، گزارشی از اقدامات و برنامه های این نیرو، ارایه کرد.


علی صالحی در نخستین روزهای خردادماه امسال طی مراسمی با حضور سخنگوی قوه قضاییه به عنوان مدیرکل اداره کل دادگستری هرمزگان معرفی و فعالیت خود را آغاز کرد.


۷۱۹۸/۶۰۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =