دستور ویژه وزیر کشور برای آزادسازی حریم ساحلی دریای خزر

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از دستور ویژه وزیر کشور برای آزاد سازی حریم ساحلی دریای خزر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، «بابک دین پرست» امروز- شنبه- از دستور ویژه «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور، برای آزاد سازی حریم ساحلی دریای خزر در استان‌های گلستان، گیلان و مازندران خبر داد.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در این خصوص افزود: بدنبال سفر چهارم خرداد ماه جاری به استان گیلان و تقدیم گزارشی از روند اجرای قوانین و مقررات مرتبط با این موضوع و مشکلات و موانع موجود در این خصوص، «رحمانی فضلی»، بر اهمیت و ضرورت موضوع آزاد سازی اراضی ساحلی دریای خبر در چارچوب قوانین و مقررات جاری تاکید کرد.


دین پرست ادامه داد: وزیر کشور همچنین به معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور مأموریت داد، تا با اتخاذ تمهیدات لازم، زمینه پیگیری جدی و مستمر این موضوع را از طریق استانداران سه استان ساحلی دریای خزر فراهم کند.


وی اظهار داشت: در ابلاغیه وزیر کشور به سه مرحله مهم «شناسایی کامل اراضی مشمول»، «دادن تذکر به متصرفین غیرقانونی و زمانبندی مناسب برای اقدام متصرفین غیرقانونی به آزادسازی اراضی» و نهایتاً «اقدام قانونی با هماهنگی و همکاری دستگاه‌های ذیربط و بالاخص قضائی»، اشاره و تصریح شده است.


سیام *۳۰۶۱**۹۱۲۱

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =