راه یاب ملل مریوان حریف ارومیه‌ای خود را گلباران کرد

سنندج - ایرنا - بانوان فوتبالیست راه یاب ملل مریوان موفق شدند بانوان تیم همیاری ارومیه را در خانه‌شان با بردی پرگل شکست دهند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور از ساعت ۲۲ شامگاه جمعه با دیدار تیم‌های راه یاب ملل مریوان و همیاری ارومیه در ورزشگاه خانه جوان ارومیه برگزار شد.


در این دیدار خارج از خانه، تیم راه یاب ملل مریوان در نیمه اول موفق شد سه بار دروازه میزبان خود را باز کند و با نتیجه سه برصفر به رختکن برود.


با شروع نیمه دوم حملات تیم راه یاب ملل مریوان ادامه پیدا کرد و زهرا حاتم نژاد توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.


تیم همیاری ارومیه حملات خود را بر روی دروازه تیم راه یاب ملل مریوان بیشتر کرد تا اینکه توانست ۲ گل خورده را جبران کند و بازی در پایان با نتیجه چهار بر ۲ به نفع تیم راه یاب ملل مریوان به پایان رسید.


در این بازی فاطمه قاسمی و زهرا حاتم نژاد هر کدام ۲ بار برای تیم راه یاب ملل مریوان گلزنی کردند تا دومین پیروزی متوالی تیم راه یاب ملل مریوان رقم بخورد، هفته گذشته نیز این تیم موفق شد سپیدار قائمشهر را در ورزشگاه خانگی این تیم با نتیجه چهار بر صفر شکست دهد.


تیم راه یاب ملل مریوان با این پیروزی ۳۶ امتیازی شد و بعد از تیم‌های شهرداری بم، شهرداری سیرجان، سپاهان اصفهان و ذوب آهن اصفهان و با تفاضل کمتر نسبت به ذوب آهن در جایگاه پنجم جدول لیگ برتر فوتبال بانوان کشور قرار گرفت.


تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل مریوان هفته آینده در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور میزبان صدرنشین این مسابقات یعنی تیم شهرداری بم است، تیمی که از ۱۸ بازی خود تاکنون شکست نخورده است و تیمی قدرتمند و بی رقیب نشان داده است.


باشگاه راه یاب ملل اکنون از یک تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می‌کند، تیم والیبال در لیگ برتر و تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند.


۷۳۵۴ / ‏‬ ۳۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =