استقبال پرشور کودکان و نوجوانان از غرفه کتاب و نقاشی در مراسم راهپیمایی

کرمانشاه- ایرنا- اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه غرفه فرهنگی نقاشی کودک را با هدف معرفی نهمین جشنواره رضوی و معرفی فعالیت های اداره کل در مسیر راهپیمایی برپا کرد.

به گزارش ایرنا، غرفه «کودک و نقاشی» اداره کل کتابخانه های عمومی استان با هدف حضور پرشور این اداره کل و معرفی خدمات و فعالیتهای فرهنگی کتابخانه های عمومی استان بخصوص معرفی مستقیم نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مسیر راهپیمایی روز قدس با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه و معاونین اداره کل، کتابداران و کارکنان ستادی برپا شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت: حضور پرشور کارکنان و کتابداران این اداره در راهپیمایی روز جهانی قدس را لبیک به پیام امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و دفاع از مردم مظلوم فلسطین عنوان کرد.
معصومه حسنی خونسار در ادامه با اشاره به استقبال کم نظیر کودکان از غرفه این اداره کل افزود: در غرفه کودک و نقاشی این اداره کل برنامه های متنوع از قبیل «نقاشی کودک با موضوع نهمین جشنواره رضوی و استفاده از منابع جشنواره»، طراحی و رنگ آمیزی چهره کودکان با موضوع کتاب و قدس، تبلیغات و توزیع دفترک و اینفوگرافیک نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اجرا شد.
وی در ادامه گفت: همچنین در این غرفه کتابداران و کارکنان اداره ضمن معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی برای کودکان و خانواده‌های آنها، را به شرکت در این جشنواره دعوت کردند.
حسنی خونسار در پایان افزود: همچنین در غرفه کودک و نقاشی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه در روز قدس، برخی از کودکان و خردسالانی که قادر به کشیدن نقاشی نبودند، طرح‌های آماده شده‌ای با موضوع روز جهانی قدس را رنگ آمیزی کردند، همچنین همکاران ستادی نیز با پخش دفترک جشنواره کتابخوانی رضوی در راهپیمایی روز قدس مردم را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.
در پایان نقاشی و طرح های رنگ آمیزی کودکان در بخشی از غرفه به نمایش درآمد.
۳۰۳۳/۸۰۶۶