راهپیمایی روز قدس نماد وحدت ملت ایران است

شهرری - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری به حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی نماد وحدت و یکپارچگی ملت و دولت ایران در حمایت از مظلوم است.

احمد اسماعیلی راد امروز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز قدس شهرری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دشمنان به زعم خودشان فکر می‌کنند بین مردم و نظام اسلامی شکافی ایجاد شده، ولی حضور پر شور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس و ۲۲ بهمن تمامی محاسبات دشمنان را بر هم می‌زند.


وی با بیان اینکه هیچ‌گونه مرزبندی بین نظام اسلامی ایران و مردم نیست، عنوان کرد: تمامی مسئولان نظام اسلامی ایران به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم با رأی مردم انتخاب می‌شوند و چون دولت ایران برآمده از رأی مردم است، ملت ایران در تمامی صحنه‌ها حضور فعال پیدا می‌کنند.


اسماعیلی راد ادامه داد: درست است که تحریم‌های ظالمانه دشمنان برای مردم و دولت مشکلات فراوانی ایجاد کرده است ولی اینگونه اعمال به هیچ عنوان نمی‌تواند خللی در اراده فولادین مردم ایران ایجاد کند.


وی در ادامه با اشاره به سخن امام راحل مبنی بر اینکه «روز قدس، روز اسلام است»، تصریح کرد: حضور پر شور مردم در مراسم راهپیمایی روز قدس این پیام را به ملت‌های مظلوم جهان به ویژه فلسطینی‌ها می‌رساند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه مدافع حق مظلومان جهان در مقابل ظالمان است.


اسماعیلی راد یاد آور شد: دفاع از مظلومان جهان بر اساس آموزه‌های دینی به قدری برای ملت ایران اهمیت دارد که در قانون اساسی کشور ثبت و مصوب شده است.


وی با بیان اینکه امروز تمامی کشورهای استکباری و صاحبان زر و زور در مقابل ملت بزرگ ایران و نظام اسلامی ایستاده‌اند، افزود: کشورهایی، ایران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کنند که در کشورشان هنوز ابتدایی‌ترین اصول حقوق بشری رعایت نمی‌شود.


اسماعیلی راد یادآور شد: اسرائیل غاصب هر روز مردم مظلوم فلسطین را به خاک و خون می‌کشاند و کشورهای مرتجع منطقه روزانه مناطق مسکونی کشور یمن را بمباران و کودکان و زنان را به خاک و خون می‌کشانند ولی این اعمال از نظر کشورهای غربی به هیچ عنوان نقض حقوق بشر نیست.


۳۲۱۸/‏۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =