۱۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۲
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 83335235
۵ نفر
سرپرست فرمانداری هندیجان: آرمان های فلسطین فراموش شدنی نیستند

اهواز- ایرنا- سرپرست فرمانداری هندیجان گفت: حضور پرشور مردم روزه دار هندیجان همگام با دیگر نقاط کشور در راهپیمایی روز قدس ثابت کرد که آرمان های فلسطین فراموش شدنی نیست.

علی بویری روز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز قدس در شهرستان هندیجان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به حضور گسترده اقشار مختلف در این راهپیمایی افزود: نوجوانان و جوانان در این روز حضور چشمگیری داشتند که نشان دهنده اهمیت و عمق موضوع قدس است.


وی با تاکید بر اینکه راهپیمایی امسال بیانگر همدلی و همراهی ملت در مسیر آرمان های قدس شریف است، افزود: با وجود تحریم ها و مشکلات ناشی از آن اما مردم نشان دادند که همواره در تحقق عدالت برای مردم مظلوم فلسطین یکپارچه متحد هستند.


سرپرست فرمانداری شهرستان هندیجان یادآور شد: حضور سراسر اقتدار مردم در این روز مشت محکمی بر یاوه گویی های دشمنان جمهوری اسلامی است.


بویری با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس تجدید دوباره بیعت مردم با آرمان های امام و رهبری است، افزود: استکبار ستیزی ملت ایستادگی در برابر زیاده خواهی ها و جنایات رژیم منفور صهیونیسم است.


به گزارش ایرنا پلاکاردهایی با مضمون فلسطین آزاد خواهد شد و قدس پایتخت ابدی فلسطین، در دست راهپیمایان شهرستان هندیجان قرار داشت و در بخش دیگری از این آیین پرچم اسرائیل با شعار مرگ بر آمریکا به آتش کشیده شد.


راهپیمایی روز قدس در شهر هندیجان پس از نماز جمعه از مسجد جامع هندیجان به طرف میدان امام حسین (علیه السلام) انجام شد.


۹۹۳۱/‏۳۰۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =